“Padthai”
Recenzia wagamama

wagamama
Zrecenzované: 27. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajuce jedla a velky vyber.. sklamali ma akurat jarne rolky ktore boli urcite v polotovare.. da sa to pripravit aj rucne a pre takuto restauraciu by to nemal byt problem.. inak vsetko super konretne sme si dali padthai a velmi sme si pochutili

Poďakujte používateľovi Destination761784.

Zrecenzované: 4. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Tato restauracia mi bola doporucena znamym , ktory v nej pracoval v Londyne.
Jedlo celkom fajn az na to ze som si objednal steak a maso bolo ako guma. Mal som aj ramen , 2 druhy kacice, susi(bolo fajn) ,skusili sme asi 4 dezerty , tiez celkom ok.
Obsluhoval nas chlapec ktory sa zaucal , nikdy nepracoval predtym v gastronomii.
Bol ale slusny a mal zaujem.
Pomer cena kvalita 3 , kazdy nech skusi a posudi sam.
Mne asi raz stacilo.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Hlavac123.
Zrecenzované: 5. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Nezblaznil som sa ale ani nemozem povedat ze som nespokojny na centrum Bratislavy velmi slusne jedlo vyborna obsluha mierne vyssie ceny hlavne za ramen ale to je uz asi dan za polohu. Je to velmi rychle a kvalita jedla vyborna a stale rovnaka pri kazdej navsteve. Urcite ten kto ma rad pan azijsku kuchynu by mal vyskusat

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Perisound.
Zrecenzované: 2. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Špičkovo pripravený ramen s chilli :) Neskutočne príjemne chutný a voňavý. Jeden z najlepších. A výborne prpravené sushi. Tak ako má byť. Personál veľmi priateľský. Porcie kráľovské. Oplatí sa ochutnať.

Dátum návštevy: september 2017
15  Poďakujte používateľovi Radovan_SVK.
Zrecenzované: 9. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Restauracia v ramci nakupneho strediska Eurovea ma prijemne posedenie pri Dunaji, pocas nasej navstevy velmi prijemnu obsluhu s mnozstvom specialit na vyber.. ja oblubujem ramen a tu som si prisiel preto na svoje. K tomu slusny vyber aj kvalitnych vin. Znacku zastresuje Medusa Group, ktora ma viacero typov prevadzok. Ceny rozumne a primerane kvalite / miestu prevadzky.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi jac0m0s.

Cestovatelia, ktorí si pozreli wagamama, si pozreli aj

Navštívili ste wagamama? Podeľte sa o svoje zážitky!