“Nedelny obed”
Recenzia Valentian

Valentian
Zrecenzované: 4. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Dnes sme sa boli prejst po Devine, a navštivili sme tuto restauraciu. S jedlom sme boli velmi spokojni. Mali sme cestoviny a boli vynikajuce. Dakujeme aj starostlivemu casnikovi za profesionalny pristup. :) 5/5

Poďakujte používateľovi mishelledzacky.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 13. decembra 2015 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia uz svojim vchodom neponúka bohvie čo. Železná konštrukcia schodov, podobná schodom v lyžiarskom stredisku. V zime bez lyziariek na zabitie, ked to namrzne. Personál tiez nic moc, ticha čašníčka, trochu poplietla objednávku, no kedže sme boli hladní, neriešili sme to. Boli sme ôsmi, tento počet očividne nezvladaju, jedla nam nosili všelijako, najprv doniesli polievku, potom jeden druh predjedla, potom jednému hlavne jedlo, potom šalát, potom dalsie predjedlo. No uplne zle. Zatialco jednému vychladlo, druhy este ani nemal jedlo donesené. Nejak sme sa uz najedli, aj ked posledný druh predjedla dorazil az nakoniec. Zlatým klincom boli stostupnove špagety donesené na koniec, ktoré nie a nie vychladnúť. Zo zúfalstva sme poprosili čašníčku, ci si ich môžme nechať chvilu v chladničke vychladnúť, namiesto toho, aby sa usmiala, len odvrkla, ze to vychladne. Tak chudák kamarát čakal nad stolom a my všetci najedení s nim... Hrozne. Kvalita jedla a chuť vsak nebola zlá. Musím uznať, ze to bol taky slovenský priemer. K talianskej reštaurácii s to prirovnať ale nedá.

1  Poďakujte používateľovi Miriam L.
Zrecenzované: 16. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Poďakujte používateľovi Tony M.
Zrecenzované: 25. júna 2017

1  Poďakujte používateľovi Oliver K.
Zrecenzované: 4. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Poďakujte používateľovi Lovro S.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Valentian, si pozreli aj

Navštívili ste Valentian? Podeľte sa o svoje zážitky!