Bratislava

“Mňamóza”
Recenzia KOUN

KOUN
Na pozícii č. 3 spomedzi 55 Dezerty v Bratislave
Opis: Gelateria owned by family, produceing high quality gelato and sometimes crazy flavours :)

Velmi myli a ochotni personal. Pomohli s kocikom a priniesli hracky vdaka comu som si mohla vychutnat vybornu zmrzku bez mojej malej asistentky:)

Poďakujte používateľovi Tinka_fi.

Zrecenzované: 17. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Dávno som takú lahodnú zmrzlinu nemala, aj keď je veľká rada hýbe sa pomerne rýchlo!:) 10 z 10! ❤️

Poďakujte používateľovi Janka M.
Zrecenzované: 6. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Fantastický výber zmrzliny, neustále obmieňaný. Chuť je jednoducho neopísateľná, prístup zamestnancov úžasný. A cena za kvalitu je veľmi príjemná. Ďakujem za super zážitok.

Poďakujte používateľovi Vatio.
Zrecenzované: 6. júla 2019

Túto zmrzlinaren navštevujem za každého počasia, keď svieti slnko aj keď prší a fúka nepríjemný vietor. Idem naisto; vždy tu nájdem príjemnú obsluhu, živé kvety na stolíkoch a tu NAJLEPŠIU ZMRZLINU rôznych chutí.Citiť z nej,že ju robia s radosťou. Doporučujem ochutnať aj tie najneuveritelnejsie kombinácie ovocia a byliniek..

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Tana1971.
Zrecenzované: 3. apríla 2019

Zmrzlina bola veľmi dobrá, avšak veľmi dlho sme museli čakať v rade, ktorá siahala v slnečný víkend až von z prevádzky

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi andrejkeren.

Cestovatelia, ktorí si pozreli KOUN, si pozreli aj

Navštívili ste KOUN? Podeľte sa o svoje zážitky!