“Mňam !! 😍”
Recenzia KOUN

KOUN
Na pozícii č. 3 spomedzi 50 Dezerty v Bratislave
Opis: Gelateria owned by family, produceing high quality gelato and sometimes crazy flavours :)
Zrecenzované: 8. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Najúžasnejšia zmrzlina akú som kedy jedla :) odporúčam. Tých 1,50€ stojí za to, osobne som mala makovú a mala som pocit,že konzumujem domáci pečený makovec od maminky

Poďakujte používateľovi Alexandra1371.

Zrecenzované: 19. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Jedna z najlepších zmrzlín v Bratislave, ale aj v Európe. Hriešna čokoládová a pistáciová sú úplny top.

Poďakujte používateľovi JanPapac.
Zrecenzované: 25. decembra 2017

Mal som tu zmrzlinu niekoľkokrát, a nejak nevidím dôvod sa vracať. V podstate možno očakávania na margo všetkých článkov a marketingu okolo boli vysoké, no realita prišla dosť priemerná a nie je problém kúpiť v Bratislave lepšiu zmrzlinu i za lepšiu cenu, čo tiež nie je z prášku. Rady, ktoré tu párkrát boli z môjho pohľadu boli hlavne o tom, ako svižne fungoval personál a ako slimákoidným tempom nakladal zmrzlinu. Koun nie je nič iné, než bežná zmrzlináreň.

Poďakujte používateľovi Bohus M.
Zrecenzované: 24. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Vsetky odporucam. Vobec mi nevadia tie polhodinove rady. Este nikdy som sa tu nesklamala :) odporucam slany karamel. Pistacia alebo nugat

Poďakujte používateľovi A2821QJnataliac.
Zrecenzované: 21. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Drahá zmrzlina a sú tu dlhé rady!

Ale zmrzlina je fantastická a hýbe sa to rýchlo, takže je všetko v poriadku.
Oceňujem aj netradičné druhy zmrzliny, môj top je maková.
Personál je veľmi príjemný aj keď majú nával zákazníkov :).

Vnútri je trochu teplo a vydýchaný vzduch, asi nestíha vzduchotechnika. Preto ani tak nevadí, že majú málo miesta na sedenie, treba ísť rýchlo von a zmrzlinu si vychutnať na lavičke na námestí, pozorovať okolie, turistov, život...

Poďakujte používateľovi Dukyno.

Cestovatelia, ktorí si pozreli KOUN, si pozreli aj

Navštívili ste KOUN? Podeľte sa o svoje zážitky!