“Fantázia v ústach”
Recenzia KOUN

KOUN
Na pozícii č. 3 spomedzi 45 Dezerty v Bratislave
Opis: Gelateria owned by family, produceing high quality gelato and sometimes crazy flavours :)
Zrecenzované: 21. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Drahá zmrzlina a sú tu dlhé rady!

Ale zmrzlina je fantastická a hýbe sa to rýchlo, takže je všetko v poriadku.
Oceňujem aj netradičné druhy zmrzliny, môj top je maková.
Personál je veľmi príjemný aj keď majú nával zákazníkov :).

Vnútri je trochu teplo a vydýchaný vzduch, asi nestíha vzduchotechnika. Preto ani tak nevadí, že majú málo miesta na sedenie, treba ísť rýchlo von a zmrzlinu si vychutnať na lavičke na námestí, pozorovať okolie, turistov, život...

Poďakujte používateľovi Dukyno.

Zrecenzované: 17. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Chodili sme pravidelne, zmrzlina v oveľa horšej kvalite ako pred mesiacom, porcie odhadom, gelato rozhodne veľmi riedke a nevýraznej chuti, smotana v čudnom pomere, keby sme neokúsili neveríme, že kedysi najlepšia zmrzlina v ba. Pomer cena/kvalita veľmi nevýhodný.

Poďakujte používateľovi Eduard K.
Zrecenzované: 12. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Výborná zmrzlina v centre Bratislavy. Poriadna porcia! Dosť dlho sme čakali v rade ale stálo to za to.

Poďakujte používateľovi Ondrovič P.
Zrecenzované: 4. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Zmrzlina z KOUNu je naozaj výborná. Na výber sú okrem klasických príchutí ako "lesné plody" či "nugát" aj celkom netradičné príchute typu "zelený čaj Matcha" či "káva a pomaranč". Príchute sa samozrejme stále striedajú. Cena je primeraná kvalite a lokalite. Oceňujem personál, ktorý je pri každej mojej návšteve vždy vysmiaty a pozitívne naladený:) Jedinou nevýhodou je asi dlhá rada, najmä počas víkendu, kedy si na zmrzlinu počkáte aj 20-30 minút.

Poďakujte používateľovi HeyItsMichelle.
Zrecenzované: 25. júla 2017

Skúsili sme, ale nejako nás táto zmrzlina neoslovila. Veľká reklama ale málo muziky, v rade sme stáli 20 minút, kornútkové porcie robia väčšie ako porcie do kelímkov. Nič zvláštne, nič prevratné.

Poďakujte používateľovi MateZko.

Cestovatelia, ktorí si pozreli KOUN, si pozreli aj

Navštívili ste KOUN? Podeľte sa o svoje zážitky!