“Top - asi najlepsi burger aky som kedy jedol”

Roxor BRGR & Beer
Zrecenzované: pred 5 dňami

Service/casnici by potrebovali trochu "vylepsit" ale kvalita jedla to daleko prekonava.. za mna uplne na jednotku...

Poďakujte používateľovi Kamil S.

Zrecenzované: pred 1 týždňom

Po vstupe do reštaurácie nás vítala tabuľa s vetou, že máme čakať a oni si nás usadia. Čakali sme, nikto nechodil a stoli boli prázdne. Boli sme dvaja tak sme rovno išli k najmenšiemu stolu ktorý sme zazreli. Hneď na to prišla malá blond pani čašníčka, ktorá namiesto dobrý deň nás hneď zrujnovala pekne dlhým zj*bom, že pri vchode je tabuľa kde máme stáť a čakať kým pani uráčená nepríde. Potom dala ďalší predslov s otázkami, či budeme len dvaja atď. a nakoniec nám povie, že za týmto stolom môžme sedieť ale najskôr ho musí utrieť. Áno stôl bol úplne špinavý! Pani nám už konečne bez slov dala jedálny lístok, ktorý sme ani neotvárali. Rovno sme sa postavili, odišli preč a to dobre, že nás nezabila pohľadom, že ako si dovoľujeme odísť. A tak sme vyhladnutý, znechutený a nahnevaný odišli inam. Prvý a posledný krát sme navštívili toto miesto. Možno je jedlo dobré(bohužial nevieme), ale jesť niečo v takom prostredí, ďakujeme, nie.

Poďakujte používateľovi 17niikee.
Zrecenzované: pred 1 týždňom

Po cca roku sme opäť navštívili túto reštauráciu a veru neboli sme sklamaní. Práve naopak, burgre sú ešte lepšie ako naposledy :) Čistá explózia chutí hneď po prvom zahryznutí. Odporúčame!!! :)

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi JankaG51.
Zrecenzované: 7. augusta 2019

Pravom vyhlaseny najlepsi burger v Bratislave! Vyborny burger aj hranolky. Milujem a tesim sa na opatovne stretnutie!

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi karolinafukova.
Zrecenzované: 14. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Tu som zistila, že nie je hamburger ako hamburger. Všetko prepracované do posledného detailu. Veľmi dobrá obsluha, super pivo. Sem sa človek má potrebu vracať. ❤ Len tak ďalej!

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Trail791850.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Roxor BRGR & Beer, si pozreli aj

Navštívili ste Roxor BRGR & Beer? Podeľte sa o svoje zážitky!