“Skvelý burgrík 👌🏽🍔”

Roxor BRGR & Beer
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 20. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Skutočne sme si pochutili. Spočiatku ma prekvapil úzky vyber s burgrov. Myslím, že boli “len” 3 druhy. No v konečnom dôsledku človek aspoň nešpekuluje a vybrali sme si aj tak bez problémov a burger bol fakt skvelý! a tá žemľa s makom ma vrchu .. brutal... domáce hranolky boli takisto skvele.. nie je snáď čo vytknúť ..

Poďakujte používateľovi sarritaa_.

Zrecenzované: 20. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Jeden z najlepších burgrov v bratislave, skvelé mäsko, príjemná obsluha a čerstvé chrumkavé žemle. Patrí to k menším podnikom s obmedzenou kapacitou či už sedenia alebo jedla tak by som vždy zvážil pred návštevou rezerváciu. Obsluha je ochotná upraviť burger podľa želania :)

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi lukasjin.
Zrecenzované: 6. marca 2018

Menšia, ale príjemná reštaurácia. V čase obeda je plno a treba si počkať, ale oplatí sa. Na výber sú 4 druhy burgrov, rozmarínové alebo paprikové hranolky, kečupová alebo kari-ananásová majonéza. Najlepšie burgre v Bratislave.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi 44miroslava.
Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Tu sa spaja skvela chut, kvalitna obsluha a prijemne prostredie a atmosfera v jednom. Obcas problem s parkovanim ale inak odporucam

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi Ludka76.
Zrecenzované: 1. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Roxor som na odporúčanie navštívil prvýkrát a vôbec som nebol sklamaný. Objednali sme si premium so šťavnatým stredne prepečený mäskom a rozmarinové hranolky s brazil omáčkou. Celková chuť výborná a nemám absolútne čo vytknúť. Zatiaľ najlepší burger v Bratislave. Atmosféra príjemná a veľké plus bola obsluha. Určite prídem znova. Ďakujem.

Poďakujte používateľovi michalkralovic.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Roxor BRGR & Beer, si pozreli aj

Navštívili ste Roxor BRGR & Beer? Podeľte sa o svoje zážitky!