“Romantické posedenie”
Recenzia Cork Wine Bar

Cork Wine Bar
Zrecenzované: 6. februára 2018

Ak by som si mal vybrať miesto na rande tak by to bolo tu. Je tu útulne a určite vám nenalejú patoky. Špičkové víno za trochu vyššiu cenu v pekných priestoroch.

Poďakujte používateľovi MarekK4001.

Zrecenzované: 5. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Nové priestory pridali galérii hore útulnosť. Skvele vina sú v atraktívnej vinnej karte s obrázkami a popisnú a výrazne uľahčujú orientáciu. Ceny sú primerane. Vyber široký. Rozhodne odporúčam.

Poďakujte používateľovi MiroslavB329.
Zrecenzované: 24. apríla 2017

Pekné priestory v starom meste. Obsluha by sa ale mala trošku zlepšiť. O vínach dievčatá vedia menej ako by sa v takomto podniku, špecializovanom na víno, patrilo. Rozlievané víno nalievajú od oka. Tvrdia že to majú už v ruke.... tak sme si objednali z novej fľaše 3 x 2dc. Slečna nám rozliala, ale to čo vo fľaši ostalo bolo podstatne viac ako len 1dc...

Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Zrecenzované: 13. marca 2017

V prvom rade začnem pozitívami. Veľmi pekné priestory, dobré sedenie, čisté pekne WC. Kvalitne spracovaná vinná karta so zaujímavým popisom jednotlivých apelácií. Veľký výber vín z celého sveta. Milá obsluha, ktorá priniesla vodu ihneď po príchode. Kvalitné a pekne poháre.
No a teraz tie chybičky, alebo chyby krásy. Už keď idem do wine baru kde zaplatím za fľašu 4 x násobok jej ceny tak očakávam servis a prezentáciu vína na profesionálnej úrovni. Čašnícka, ktorá síce bola milá, ale servis červeného vína jej veľa nehovorí. Korok ani neskontrolovala ani mi ho nedala skontrolovať, len mi ho potom položila na stôl (bez pod-šálky), bez nálievky či príručného ručníka pri prvom nalievaní pri dolievaní už áno. O víne ani slovo! Nič len otvorila a naliala. Žiadna možnosť degustácie (naliatie malej vzorky vína tomu kto objednával, pre kontrolu kvality) pred samotným nalievaním. A o dekantácii ani nechyrovať. Chodila potom stále dolievať vínko čo je fajn, ale za tie predražené ceny vín je to bieda.

1  Poďakujte používateľovi JurajZ26.
Zrecenzované: 28. júla 2016

Milý personál, vínna karta z ktorej 50 % nemajú, staré syry. Na začiatku keď vinotéku otvorili to bolo top, ide to však dolu vodou.

Poďakujte používateľovi MartinB8622.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Cork Wine Bar, si pozreli aj

Navštívili ste Cork Wine Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!