“Denne menu”

Pivaren a Restauracia Bokovka

Priblizne takto to vyzera, ked pridete na obedoveto menu, z ktoreho ostalo uz len jedno jedlo, casnici vam odporucia pockat na grilovany hermelin, ako nahradu za uz vypredane veci z menucka, a naserviruju vam na stol vyprazany syr, bez akehokolvek vysvetlenia alebo ospravedlnenia. Ked sa spytate casnika, ci ten vyprazany syr, ktory vam naserviroval, je ten spominany grilovany hermelin, za ktory sme zaplatili, mykne plecami, ze hermelin uz nemali. Samozrejme namiesto toho, aby nam to prisiel vysvetlit a odporucit nam vybrat si nieco ine z menu, bez opytania doniesol "to, co kuchyna dala". Nikdy viac sem uz neprideme.

Poďakujte používateľovi megijelinek.

genericky beer pub s pomalou obsluhou zazerajucou spoza limonady, hermelinmi z cerstvo nasekanej fety a pivom so zvodnou aromou cistiacich prostriedkov

Poďakujte používateľovi ivicok.
Zrecenzované: 3. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Keď tak navštívte v poobedných alebo večerných hodinách. Obsluha je síce vždy zvláštna, čašníci zazerajú, alebo sa tvárili znechutene, ale aspoň komunikujú normálne, lebo čakajú tringelty. Jedlo nie je nijak výnimočne pripravené a vzhľadom na priemernú kvalitu celkom drahé, ale keď je človek lenivý variť doma tak sa tu naje. Avšak varujem vás, vyhýbajte sa Bokovke v čase obeda. Naša skúsenosť: Prišli sme tam a netušili sme že v čase obeda je to táckareň, keďže sme si hneď sadli na terasu. O 10 minút prišiel čašník, prežúvajúc s plnými ústami a spýtal sa či aj niečo budeme jesť a my že by sme radi vedeli čo je v menu. Na to nam povedal že sa máme ísť pozrieť dnu a išiel k ďalšiemu stolu bez vysvetlenie, tak som sa išiel pozrieť a pochopil som o čo ide. Z menu však okolo 12:45 bolo dostupne už len jedno jedlo, tak som si chcel vypýtať jedálny lístok. Po tom, ako nás čašník znova odignoroval sme si ho vzali sami, na čo reagoval že snáď si nevyberáme z lístka. V jeho reči to znamenalo, že v čase obeda sa podáva len menu. Potom sa ešte arogantne spýtal iného odchádzajúceho zákazníka či si aj odnesie tú tácku. Tak sme konečne pochopili v plnom rozsahu s akým podnikom máme česť a odišli sme preč. Benčik Culinary Group je jeden veľký, neprofesionálny prepadák. Väčšinou v jeho prevádzkach nájdete podobný, primitívny prístup a slabé jedlo. Bokovka to len potvrdzuje. Zákazník je úplny odpad pokiaľ čašníci zrovna nerátajú s peniazmi navyše a komunikácia je nulová. Pritom by stačilo spýtať sa či už sme tam niekedy boli na obedové menu a v krátkosti vysvetliť. Nám to mohlo ušetriť 20 minút času a čašníkovi zbytočné chodenie na terasu. Odporúčam ísť radšej do neďalekého podniku U Deda alebo do Ružinovskej klubovne. Tam sa k vám v najhoršom prípade správajú len profesionálne a neutrálne, ale väčsinou pôsobia milo a spokojne.

Dátum návštevy: apríl 2019
1  Poďakujte používateľovi RobertZ2207.
Zrecenzované: 24. októbra 2018

Reštauráciu navštevujeme nepravidelne od jej otvorenia. Na menšie chyby to bolo vždy v poriadku, aj sme známym odporúčali jej návštevu. Posledné naše návštevy však nie sme spokojní. Sviečková sa jesť nedala, knedľa zohriata zjavne v mikrovlnke lebo chutila ako žuvačka, a ešte ňou prekryli to minimum omáčky, čo tam bolo,ktorá tiež chutila divne. A ďalšia návšteva v sobotu 20.10 obrovské sklamanie opäť. Vývar, na ktorom som si vždy pochutila či už keď sa robil ten silný z chvostov alebo aj tento slepačí, vždy trochu cestoviny, zelenina, masko...tak tentokrát som jedla takmer priesvitnú len zafarbenú vodu totálne bez chuti, čo sa kuchár snažil dorovnať množstvom rezancov, po mäsa a zelenine ani stopy. Neprídem tentokrát tak skoro ale vrátim sa po čase, či sa vráti do opäť do dobrých koľají...

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi Alena L.
Zrecenzované: 4. augusta 2018

Zohrievané hranolky, podpriemerné pivo, rozmočená kukurica. Tomuto podniku sme dali šancu viackrát, ale už nikdy viac, je to predražená záležitosť, ktorá prežíva vďaka tomu, že je blízko štadióna. Jediný bonus sú príjemní čašníci.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Martin G.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pivaren a Restauracia Bokovka, si pozreli aj

Navštívili ste Pivaren a Restauracia Bokovka? Podeľte sa o svoje zážitky!