“Nikdy viac”

Jedna Báseň café restaurant
Zrecenzované: 20. novembra 2017

Zastavili sme sa tu na neskorý obed 11.11.2017. Pri príchode sme si nemali kam sadnúť, obsluha si nás nevšímala /žiadna snaha o usadenie/. Obsluha bola síce rýchla, ale nie veľmi príjemná /ale toto je klasika v slovenských podnikoch, že nálada personálu zvyčajne zodpovedá ich platu/. Vývar z kohúta bol tak slaný, že to bolo skutočne na reklamáciu, ale hlad bol silnejší. Pizza, na ktorú sme nečakali dlho, hoci bolo plno, bola veľké sklamanie. Cesto chutné, ale takmer žiadne sugo, takže pizza bola úplne suchá /za 7 eur, by som už čakal niečo, čo mi poteší nielen oči, ale aj žalúdok/.
Naviac sa kuchár v kuchyni hádal s pomocnou silou /evidentne postráda nielen umenie variť, chýbajú mu aj základy slušného jednania - naozaj žiadna úcta k staršej žene?!!/.
K interiéru len toľko: umelé zelené "dekorácie" pod svetlíkom sú tam zabudnuté z doby minulej alebo je to nepodarená recesia? Neviem, ako dlho rešta funguje, ale vetracia mriežka nad naším stolom nebola utretá od jej osadenia.
Takže v skratke, Jedna báseň je obyčajná, "trochu navoňaná", sídlisková pizzéria. Do BA sa určite vrátime, ale sem už nie.

Poďakujte používateľovi MarcelaRebrova.

Zrecenzované: 26. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Restauracia vari celkom chvalitebne. Prijemne zariadena,obsluha a ustretovost. Odporucam si dat bravcovu panenku,je velmi chutne spracovana a taktiez burgre. ☺Foto z dnesneho dna ako ukazka.

Poďakujte používateľovi katkaf24.
Zrecenzované: 19. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Na sobotny obed sme sa vybrali vyskusat restauraciu Jedna Basen a bola to fakt "Jedna Basen". Boli sme nadmieru spokojny s jedlom, obsluhou a velmi prijemnym prostredim. Mali sme stroganov a pizzu. Vsetko velmi chutne, cerstve. Urcite sa radi vratime.

Poďakujte používateľovi Filip7294.
Zrecenzované: 15. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Najest sme sa prisli v case obeda. Obsluha celkom rychla, casnik strohy, pre celiatikov maju klasika na vyber len maso, ryza a obloha. Objednane jedlo sme naraz nedostali a napoj co sme si objednali sa tazko nalieval.

Poďakujte používateľovi Wewe O.
Zrecenzované: 15. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

S kamarátkou sme si dali pizzu a bazovo citrónovú limonádu a boli sme veľmi spokojné. Rýchly a milý servis, navyše ponúkajú aj denné menu, takže v čase obeda je to populárne miesto v rámci Ružinova.

Poďakujte používateľovi Valentína K.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Jedna Báseň café restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Jedna Báseň café restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!