“Obed”

Jedna Báseň café restaurant
Zrecenzované: 15. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Najest sme sa prisli v case obeda. Obsluha celkom rychla, casnik strohy, pre celiatikov maju klasika na vyber len maso, ryza a obloha. Objednane jedlo sme naraz nedostali a napoj co sme si objednali sa tazko nalieval.

Poďakujte používateľovi Wewe O.

Zrecenzované: 15. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

S kamarátkou sme si dali pizzu a bazovo citrónovú limonádu a boli sme veľmi spokojné. Rýchly a milý servis, navyše ponúkajú aj denné menu, takže v čase obeda je to populárne miesto v rámci Ružinova.

Poďakujte používateľovi Valentína K.
Zrecenzované: 2. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Restauraciu poznam len z denneho menu a dnes sme sa tu prvý krat boli najest na vecer. Ravioli plnene kuracim masom boli vynikajuce (zvladla by som aj vacsiu porciu :D ) dalej sme mali ako specialitu sefkuchara tresku -lepsiu rybu sme v zivote nemali... Troska zaostavali kacacie prsia, ktore mali velmi tvrdu kozu-nebola chrumkava a tak sa nedala vobec zjest... Dezerty boli rovnako super. Zaverom restauraciu odporucam vsetkymu desiatimi :)

Poďakujte používateľovi Mimicus.
Zrecenzované: 22. februára 2017

Nenápadná reštaurácia, ktorú sme navštívili s priateľmi na základe recenzie v novinách. Recenzia naozaj neklamala, jedlo bolo vynikajúco a chutne pripravené, ale výborne aj vyzeralo. Veľká spokojnosť aj s obsluhou, ktorá bola príjemná a pozorná a v prípade potreby poradila napr. s výberom dezertu. Taktiež z nápojového lístka si vyberiete dobré a kvalitné vína. Prostredie v rámci možností v poriadku, celkom útulné. Návštevu určite zopakujeme.

1  Poďakujte používateľovi peter K.
Zrecenzované: 3. februára 2017

na odporucania známych som sa rozhodla navstivit jednu basen.....pri vybere jedla mi pomohol ochotny casnik, ktory mi vysvetlil, ze maju novy jedalny listok a ze vsetko su same dobroty...dala som si kacacie prsia sous vide a musim napisat ze boli fantasticke :D
jednoznacne odporucam navstivit restauraciu

1  Poďakujte používateľovi slavinkavagai.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Jedna Báseň café restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Jedna Báseň café restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!