“treba navstivit”

Jedna Báseň café restaurant
Zrecenzované: 3. februára 2017

na odporucania známych som sa rozhodla navstivit jednu basen.....pri vybere jedla mi pomohol ochotny casnik, ktory mi vysvetlil, ze maju novy jedalny listok a ze vsetko su same dobroty...dala som si kacacie prsia sous vide a musim napisat ze boli fantasticke :D
jednoznacne odporucam navstivit restauraciu

1  Poďakujte používateľovi slavinkavagai.

Zrecenzované: 30. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Restauraciu jedna basen poznam uz dlhsie, ma prijemne prostredie a dobre tam varia, no pri poslednej navsteve som az taky spokojny nebol, pizza vyzerala fajn na pohlad ale chutovo bola bez chuti (navsteva polroka dozadu bola chut vyborna) ani sme ju celu nedojedli a dali sme si zabalit, ze doma ju vylepsime, no casnicka nam polovicu pizze zabalila do alobalu a to tak ze ju na 4 krat prelozila na seba a este ju dobre pritlacila a zabalila, to uz ma na tu pizzu uplne presla chut

Poďakujte používateľovi _lubos_novak.
Zrecenzované: 21. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Výborné jedlo, milá obsluha a útulné prostredie. Boli sme veľmi spokojní! Ideálne aj na malé oslavy.

Poďakujte používateľovi Richard B.
Zrecenzované: 4. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 28. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Jedna Báseň café restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Jedna Báseň café restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!