Raj pre milovníkov mačiek

Veľmi príjemná atmosféra a ochotný personál. Toto miesto je jedinečné a pri opätovnej návšteve... viac informácií

Recenzované: 25. februára 2020
SugarPowered
Žilina, Slovensko
Navsteva so sesternicou

Krasne a utulne miestecko. Pritulne macicky. Priatelsky a slusny personal. Radi sa sem vraciame... viac informácií

Recenzované: 4. januára 2020
Nadezkaaa

Recenzované: 4. februára 2018

Veľmi príjemná atmosféra . posedenie pri káve a limonáde. Nachádza sa v starom meste ale v novo postavenej lokalite, neďaleko hradu. v peknom prostredí. Vhodné na stretnutie s priateľmi.

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi 46astridn.
Recenzované: 10. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Chodíme sem pravidelne, vždy nás tu čaká príjemná atmosféra, skvelá obsluha, výborné limonády a mačičky :) Odporúčam všetkými desiatimi!

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi JulianaB3864.
Recenzované: 3. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Výborná atmosféra od prvého momentu . Vynikajúca a hlavne milá obsluha . Určite ak sa ocitnem niekedy v BA znova navštívim túto kaviareň . Odporúčam každému :)

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi Sarindeliss.
Recenzované: 26. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Uzasne prostredie, teplota akurat. Obsluha vyborna. Mandarinkovu limonadu mozeme len odporucit! :)
Idealne prostredie na oddych a utek pred horucavou :)
...urcite sa sem vratime aj v buducnosti!

Dátum zážitku: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi albebemok.
Recenzované: 27. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Vynikajuca obsluha a príjemné prostredie odporúčam navštíviť stoji to za to clovek si tu náramne odpočinie v spoločnosti mačiek

Dátum zážitku: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Robert N.