“Sklamanie”
Recenzia Enjoy Coffee

Enjoy Coffee
Na pozícii č. 6 spomedzi 72 Káva a čaj v Bratislave
Opis: Netradičná kaviareň v centre mesta na pešej zóne, ktorá ponúka nie len výbornú organickú kávu ale aj domáce nápoje a snacky v zdravom štýle. Zaujímavosťou kaviarne je aj možnosť zakúpiť si originálne bytové doplnky.
Zrecenzované: 29. mája 2017

Do Bratislavy nechodime casto, ale ak sme tam, tak s manzelom zajdeme aj do Enjoy Coffee. Maju krasne zariadeny interier a celkom pekne menu. Avsak nasa dnesna navsteva bola velkym sklamanim. Objednali sme si pohanku s kuracim steakom, mangom a avokadom. Vsetko by bolo fajn, keby vacsina kuskov avokada nebola nechutne cierna. Ked sa prisla casnicka opytat, ci je vsetko v poriadku, povedali sme, ze az na avokado je. Zatvarila sa zhrozene, vzala tanier s tym avokadom do kuchyne, ze sa ide opytat kuchara. Ked odtial opat vysla, niesla burgre pre nejakych dalsich zakaznikov a na nas uz ani nepozrela. Necakali sme zlavu ani nic podobne, cakali sme obycajne "prepacte", lebo tak to v normalnych podnikoch chodi. Ale nedockali sme sa. Odisli sme rozcarovani a pravdepodobne sa nabuduce vyberieme niekde inde.

3  Poďakujte používateľovi Domi K.

Zrecenzované: 7. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Mile prostredi, krasne cajove a kavove prislusenstvi ale mohli by nekdy ty police otrit od prachu. Kdyz si neco vybirate je celkem neprijemne brat do ruky sice nove ale zaprasene veci. Chtelo by to vice pece o tak malebne misto. Je to skoda, ze to vice neudrzuji.

Poďakujte používateľovi ModraSipka.
Zrecenzované: 23. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Do Enjoy Coffee chodievame pravidelne, mame rocneho synceka a velmi nam vyhovuje, ze v tomto podniku je detsky kutik. Vzdy som sa stretla s milym a usluznym personalom. Avsak naposledy som bola velmi nemilo prekvapena: boli sme skupina mamiciek s kocikmi a 4 drobcami. Bolo okolo 18:00 hodine popoludni 21.3., kaviaren zivala prazdnotou a obsadene boli asi 4 stoly. S kamaratkou, ktora tento podnik tiez pozna, sme sli priamo dozadu, do casti s kutikom. Dalsie dve kamaratky zaskocil casnik, ktory im oznamil, ze nie je volne... Vzadu neparkoval ani jeden kocik a bolo volno...
Deti sme odstrojili a cakame, preslo 10 minut. K nasmu stolu zavitala servirka so ziadostou o preparkovanie jedneho kocika, kvoli ktoremu nemoze ist do skladu... Ani jedalny ani napojovy listok nam nedoniesla. Vsimla som si, ze jedna pani pri inom stole vpredu si po ne sla sama... Kedze sme nemali vela casu, vzala som maleho a sla dopredu k pultu. Casnikovi som oznamila, ze cakame uz 10 minut a nik u nas nebol... On namiesto slusneho 'Prepacte, hned sa vam budeme venovat' spustil na mna, ze 10 minut tu urcite necakame a ze musime vydrzat. Bol to velmi arogantny ton. Povedala som, ze sa budem stazovat u majitelky a odvrkol, ze nech sa paci...
K nasim stolom konecne prisla casnicka s jedalnymi listkami a odisla... stale sme nemali nic objednane... cakali sme znova... potom sme sa zacali obliekat. Casnicka si to vsimla a prisla sa spytat: 'Aj ste si nieco vybrali?"...
Bola som velmi sklamana, nakolko sme podnik chceli ukazat aj dvom dalsim kamaratkam. Jedno dietatko zrovna oslavovalo narodeniny... Nik sa nam ani len neospravedlnil... Po tejto navsteve a skusenosti sa podniku budem vyhybat. Zacali sme chodit do Fachu, aj ked pre deti tam hraci kut chyba, personal je carovny... Verim, ze tuto recenziu si precitaju majitelia a zmenia spravanie personalu. Tento podnik je predsa orientovany aj na rodiny/mamicky s detmi - alebo je to len pre turistov???

1  Poďakujte používateľovi Martina0911.
Zrecenzované: 6. februára 2017

Objednala som si pšeno s hruškou a škoricou. Dostala som kocky teplej hrušky a pšeno iba kde tu a to "iba" za 4,50 €. Mali by ste si uvedomiť, že ak ponúkate pšeno s hruškou tak nepredávajte teplú hrušku so zopár zrniečkami pšena. Objednala som jedlo z jedálneho lístka a nie teplú hrušku ako dezert. Partner mal horúcu čokoládu a dostal roztopený hnedý cukor. A to teda sladké miluje no nedokázal to zjesť, tak to bolo presladené. Pomalá obsluha tu už bola spomínaná a musím to len potvrdiť.

2  Poďakujte používateľovi beata369.
Zrecenzované: 24. novembra 2016

Chcem sa podeliť o zážitok z náštevy Vašej kaviarne, ktorá napovedá už v názve ENJOY COFFEE, teda doslovne si vychutnať kávičku, ako každú nedelu si prísť vychutnať kávičku. Pravidelne navštevujeme Vašu kaviareň vzhladom k tomu, že máte viac alternatív sladkých dobrot aj pre alergikov atd, príjemné prostredie, docela sme si oblubili Vašu kaviareň, ale po včerajšom žážitku nemáme dôvod sa opäť vrátiť.
Objednali sme si espresso bez mlieka a Cappuccino so sojovým mliekom a raw koláče.Čašníčka priniesla našu objednávku, Čašníčke sme povedali, že ja som o mlieko nežiadala, na to mi bolo odpovedané nevadí, nechajte ho tak,nechala som tak a nepoužila. Čašníčka priniesla nápoje a po dopití sme požiadali o účet. Na účte bolo zaúčtované Cappuccino Grande + 2 krát sojove mlieko. Zavolala som si opať čašníčku, že mi sme si žiadne Cappuccino Grande neobjednali a taktiež k espressu som nechcela mlieko tak nechápem prečo mi to bolo 2krát naúčtované.Podotykam normalne cappuccino stoji 2,40eur 8g kavy, 0,1ml mlieka + sojove mlieko teda 0,50eur cize 2,90eura, Cappucino Grande 16g 0,2ml mlieka 3,60eur+sojove mlieko za 0,2ml 0,50 za 0,1ml cize cena Cappucina Grande so sojovym mliekom je 4,60eur . Na to sa mi snažila vysvetliť čašníčka, že keď neoznámim predtým, že chcem priniesť malé Cappuccino, automaticky budem mať Grande a že to nechápem a že sme to už vypili, tak to musíme zaplatiť.V menu máte napísané Cappuccino a Cappuccino Grande..keď poviem že chcem Cappuccino, tak nechcem GRANDE. Samozrejma, že takáto reakcia človeka rozčúli ,keď sa k Vám správa arogantne čašník, keď máte zaplatiť za niečo ,čo ste si neobjednali a samozrejma okrem toho mlieka započítaneho navyše, keď sme stále opakovali, že sme si také nič neobjednali a čašníčka arogantne opakovala ,že sme to už vypili a musíme to zaplatiť. A najhoršie bolo, keď som ju žiadala o vrátenie penazí povedala , že čo kríčím/ziaden krik sa nekonal.len som ju ziadala o vratenie penazi/ , a reagovala ,že na mna zavolá políciu, mlada tak 24rocna deva.Niečo tak neorázne a arogantné som ešte nezažila.Pre mňa naozaj neuveritelné! čašníčka čiernovlasá/s velkymi mihalnicami/ bez akehokolvek správania, ako čašník a zákazník, principialne išlo o 0,90 centov o ktoré človeku v konečnom dôsledku ani nejde , človek sa môže pomýliť atď môže sa stať.
Ale o ten prístup, tak znechutená a rozčúlená po nedelnej káve som ešte nebola, človek chce mať príjemne posedenie a zažije toto. Ak by bola čašníčka príjemna kludne by som jej tých 0,90 centov dala za jej príjemnú obsluhu, ale arogantne si získavať peniaze od zákazníkov ich viacmenej podviesť sa mi nepáči. Neviem, či by ste Vy išli na kávu kde s Vami jednajú týmto spôsobom.

5  Poďakujte používateľovi Hi254.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Enjoy Coffee, si pozreli aj

Navštívili ste Enjoy Coffee? Podeľte sa o svoje zážitky!