“Dopoledni kava”
Recenzia Urban Bistro

Urban Bistro
Štvrť: Staré Mesto
Opis: Už aj na Michalskej ulici si budete môcť vychutnať výberovú kávu od svetových pražiarní, domáce koláče, remeselné pivko, najlepšie víno od miestnych výrobcov. A k tomu ľahké svieže jedlá z kvalitných surovín a láskou od našich kuchárov.
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Prijemna kavarna s pratelskou obsluhou. Skvele posezeni pri navsteve historickeho centra Bratislavy. Kapucino, avokadovy toast, vejce Benedikt. Mohu jen doporucit. Pri prichodu nabidnuta kohoutkova voda, prubezne doplnovana. Neotrely interier, wifi.

Poďakujte používateľovi tomask1969.

Zrecenzované: 26. marca 2018

Prišli sme prvý krát vyskúšať kaviareň. Moje pocity boli zmiešané. Objednané čajíky a vínka. Čašníci pekne upravený, čajík mi moc nechutil ale to bude moja osobná vec, trošku vysoká cena ale vedeli sme do čoho ideme keďže to je v starom meste avšak najväčšou prekážkou bola veľmi hlasná hudba. Je to predsa kaviareň kde sa ľudia stretávajú na pokec, učenie ktoré vyžaduje trošku sústredenia. V čase kedy sme tam boli sme sa vôbec nepočuli až sme to vzdali a kaviareň opustili.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi miimaa431.
Zrecenzované: 25. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Po dlhom case opäť navsteva tohto podniku. Nesklamal. Malinova limonada s tortickou s mascarpone krémom. Pochytila som si.

Poďakujte používateľovi KatkaVal.
Zrecenzované: 17. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Super atmosfera
Super kava
Úžasna obsluha
Povinna zastavka pri navsteve Stareho mesta. Hned vedla Michalskej brany.

Poďakujte používateľovi brandysb747.
Zrecenzované: 13. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Chodím tu s priateľmi najmä v teplých mesiacoch. Medzi pravými mali dobré limonády, hneď po posadení sa voda, dobrý výber ľahkych jedál aj pre vegetariánov. No kávu tu nemám rada. Je horká.
Sedenie vonku je výborné. S obsluhou som priblém nemala.
Kto nemá rád takýto štýl podniku, nech sem nejde.

Poďakujte používateľovi ivet95.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Urban Bistro, si pozreli aj

Navštívili ste Urban Bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!