“Vydarená navsteva”
Recenzia Urban Bistro

Urban Bistro
Zrecenzované: 25. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Po dlhom case opäť navsteva tohto podniku. Nesklamal. Malinova limonada s tortickou s mascarpone krémom. Pochytila som si.

Poďakujte používateľovi KatkaVal.

Zrecenzované: 17. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Super atmosfera
Super kava
Úžasna obsluha
Povinna zastavka pri navsteve Stareho mesta. Hned vedla Michalskej brany.

Poďakujte používateľovi bra_ob.
Zrecenzované: 13. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Chodím tu s priateľmi najmä v teplých mesiacoch. Medzi pravými mali dobré limonády, hneď po posadení sa voda, dobrý výber ľahkych jedál aj pre vegetariánov. No kávu tu nemám rada. Je horká.
Sedenie vonku je výborné. S obsluhou som priblém nemala.
Kto nemá rád takýto štýl podniku, nech sem nejde.

Poďakujte používateľovi ivet95.
Zrecenzované: 14. septembra 2017

Vedeli sme o tom, že v tomto podniku existuje niečo, čo oficiálne nezverejňujú, ale vďaka perfektným referenciám to už onedlho tajné nebude. Nejde o nič ilegálne. Perfektne zariadená miestnosť koženými sedačkami a kreslami, intímne osvetlenie a hudba v štýle spred 50 rokov. Vynikajúca obsluha a hlavne to o čo nám išlo, výborné miešané nápoje. určite doporučujem, perfektný zážitok....

1  Poďakujte používateľovi IgorRybar.
Zrecenzované: 31. júla 2017

V Urban Bistre som bola nejeden krát, či už na kávu, zákusok alebo iné jedlo. Nikdy nesklamali, takže vrelo odporúčam.

2  Poďakujte používateľovi Alexandra Č.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Urban Bistro, si pozreli aj

Navštívili ste Urban Bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!