Bratislava

“Kávička”
Recenzia Marina Cafe

Marina Cafe

Veľmi chutná kávička s príjemnou obsluhou vo veľmi peknom prostredí - a to všetko blízko centra. Stále si tu rada zájdem na kávu.

Poďakujte používateľovi IvanaHornak.

Zrecenzované: 2. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Skvelá káva , najlepšia obsluha a príjemný interiér ❤️ veľmi odporúčam
Na stenách kaviarne môžte vidieť krásne obrazy umelcov a popri káve sa rozhodnúť , ktorý si odnesiete domov .❤️

Poďakujte používateľovi Laurevolution.
Zrecenzované: 22. augusta 2019

Príjemné prostredie (najmä vínna pivnica), milá obsluha a chutná káva (espresso, espresso tonic). Jedna z kaviarní, ktoré mám rád.

Poďakujte používateľovi juraj_ma.
Zrecenzované: 28. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Priestor krasny, no žiaľ obsluha pokazila cely dojem. Čašníčky ma videli prichádzať, no viedli medzi sebou debaty a obslužena som bola asi po 10 minutach čakania. Kaviareň bola poloprázdna.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi Simona N.
Zrecenzované: 24. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Priestory veľmi pekne, obsluha veľmi milá, ale tá káva bola príšerná ( mali sme 2x cappuccino). Cappuccino bolo vriace ešte asi 10 minút, o dobre napenenom mlieku sa nedá hovoriť... Ani som nedopila, vyhodené peniaze a teda tomuto miestu sa určite vyhneme nabudúce

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi janafabianovie.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Marina Cafe, si pozreli aj

Navštívili ste Marina Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!