“Fajn jedlo”

Re:Fresh Restaurant & Music Club
Zrecenzované: 5. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

V refreshi som bol iba na vegansky burger a pivo. Zamiloval som si hlavne marmeládu z červenej cibuľky kvôli ktorej sa tam rad vrátim :) obsluha taktiež v pohode. Videl som ze niektorí komentujú že vysoké ceny ale myslím si ze keď ideš do centra BA tak nečakás že si dáš jedlo za 3,50. Myslím ze ceny sú priamo úmerné šmakotinke ktorú dostaneš ;)

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi Laco R.

Zrecenzované: 19. júna 2018

Co si pamatam z navstevy podniku je, ze nam doniesli chutny burger, dobre pivo a k tomu aj mila obsluha.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi 480jakubt.
Zrecenzované: 30. novembra 2017

obsluha ofučana, jedlo priemer, za tie ceny sa da najest hocikde aj lepšie, zachody smrdeli ako na stanici

Dátum návštevy: september 2017
3  Poďakujte používateľovi nobody444.
Zrecenzované: 17. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Ked mam chut na Burger, vždy zájdem sem. Je perfektný. Raz sme čakali dlhšie, pretože sa podarilo čašníkovi (alebo niekomu) prevratit na zem nase porcie. Slusne prisli, ospravedlnili sa nam a ponúkli nam kompenzáciu. Takýto pristup nas velmi potesil. Vraciame sa pravidelne, ked nie sme hladní,prídeme aspon na perfektný ľadový caj.

Poďakujte používateľovi Alexis0023.
Zrecenzované: 6. septembra 2017

Stretnutie velkych a malych deti v Starom meste dokoncila vecera v ReFreshi. Pochutili si deti, vegetariani aj masozravci. Hamburgery vyborne, aj tie veganske. Lahky kuskus so zeleninou a slivkami bol perfektny. Najlepsie je, ze pri pravidelnych navstevach mozete objavit vzdy nieco nove. Ponuku menia kazdy tyzden :-)

Poďakujte používateľovi bronislavab2016.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Re:Fresh Restaurant & Music Club, si pozreli aj

Navštívili ste Re:Fresh Restaurant & Music Club? Podeľte sa o svoje zážitky!