“Spokojnost”

Re:Fresh Restaurant & Music Club
Zrecenzované: 19. júna 2018

Co si pamatam z navstevy podniku je, ze nam doniesli chutny burger, dobre pivo a k tomu aj mila obsluha.

Poďakujte používateľovi 480jakubt.

Zrecenzované: 30. novembra 2017

obsluha ofučana, jedlo priemer, za tie ceny sa da najest hocikde aj lepšie, zachody smrdeli ako na stanici

3  Poďakujte používateľovi nobody444.
Zrecenzované: 17. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Ked mam chut na Burger, vždy zájdem sem. Je perfektný. Raz sme čakali dlhšie, pretože sa podarilo čašníkovi (alebo niekomu) prevratit na zem nase porcie. Slusne prisli, ospravedlnili sa nam a ponúkli nam kompenzáciu. Takýto pristup nas velmi potesil. Vraciame sa pravidelne, ked nie sme hladní,prídeme aspon na perfektný ľadový caj.

Poďakujte používateľovi Alexis0023.
Zrecenzované: 6. septembra 2017

Stretnutie velkych a malych deti v Starom meste dokoncila vecera v ReFreshi. Pochutili si deti, vegetariani aj masozravci. Hamburgery vyborne, aj tie veganske. Lahky kuskus so zeleninou a slivkami bol perfektny. Najlepsie je, ze pri pravidelnych navstevach mozete objavit vzdy nieco nove. Ponuku menia kazdy tyzden :-)

Poďakujte používateľovi bronislavab2016.
Zrecenzované: 12. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Obsluha za 2 hodiny prisla raz nam dat len jedalny listok. Po pol hodine Aby sme si objednali jedlo sme museli sami ist k baru si objednat.Boli sme tu v stredu vecer nebolo plno a jedlo nam doslo asi po 40 minutach. A casnik nedosiel ani raz za vecer sa opytat ci mame vsetko. Jedlo fajn obsluha hrozna

1  Poďakujte používateľovi FilipM1241.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Re:Fresh Restaurant & Music Club, si pozreli aj

Navštívili ste Re:Fresh Restaurant & Music Club? Podeľte sa o svoje zážitky!