“Hrozna obsluha a jedlo ako tak fajn”

Re:Fresh Restaurant & Music Club
Zrecenzované: 12. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Obsluha za 2 hodiny prisla raz nam dat len jedalny listok. Po pol hodine Aby sme si objednali jedlo sme museli sami ist k baru si objednat.Boli sme tu v stredu vecer nebolo plno a jedlo nam doslo asi po 40 minutach. A casnik nedosiel ani raz za vecer sa opytat ci mame vsetko. Jedlo fajn obsluha hrozna

Dátum návštevy: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi FilipM1241.

Zrecenzované: 19. mája 2016

Perfektné miesto na relax s priateľmi. Výborná atmosféra, dobré pivko, milá obsluha a tie burgreeeee. Ešte k tomu špaldová žemla... Ani výčitky nebudete mať, hahaha. Odporúčam!!!

Dátum návštevy: máj 2016

Dátum návštevy: apríl 2018
Zrecenzované: 23. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: júl 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Re:Fresh Restaurant & Music Club, si pozreli aj

Navštívili ste Re:Fresh Restaurant & Music Club? Podeľte sa o svoje zážitky!