BrainTeaseLava - Escape Rooms & City Games
Janosikov poklad

Paradna miestnost na trosku iny sposob. Ulohy boli tazke ale za to originalne a do detailu... viac informácií

Zrecenzované: pred 6 dňami
Jakub B
Super hra!

zuzanaSP

Užili sme si super hru Mystery dinner Vražda u Baťu. Neočakávali sme že nás to tak vtiahne do deja a vyriešili sme vraždu aj vďaka leadrovi hry (zamestnanec Brainteaslavy) Jakubovi.
Ešte raz ďakujeme!:D

Dátum zážitku: september 2019
Poďakujte používateľovi zuzanaSP.
Recenzované: 28. augusta 2019

Escape room bola pomerne náročná,no zaujímavá a dobová.Pristup a ochotu zamestnancov tiež hodnotíme na 1! Takze celkový dojem je 5/5.

Dátum zážitku: august 2019
Poďakujte používateľovi NinaZilikova.
Recenzované: 16. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Velmi pekna hra v uliciach Bratislavy, odporucame! Zabavne, na niektorych miestach prekvapivo jednoduche. Urcite odporucame!

Dátum zážitku: august 2019
Poďakujte používateľovi jarkamar.
Recenzované: 19. júna 2019

Diky moc za hru Mystery Dinner a game masterovi - Lukas. Vse bylo paradni, jsme velice spokojeni. Vsichni jsme se nasli v postavach. Urcite doporucime rodine a kamaradum!

Dátum zážitku: jún 2019
Poďakujte používateľovi h3xme.
Recenzované: 27. mája 2019

Boli sme na StB a Janosik a pacilo sa mi vsetko od pristupu personalu az po puzzles ktore sme riesili.
Pripady su pekne poskladane a logicke.
A samozrejme ked sme vyriesili pripady bola velka spokojnost.

Dakujeme

Dátum zážitku: máj 2019