BrainTeaseLava - Escape Rooms & City Games
Super posedenie

Hra sa nám veľmi páčila. Možno by sme na začiatku mohli dostať viac takých informácii, ako čo robiť... viac informácií

Recenzované: 25. júla 2020
AnnaV4349
Paráda

O tejto hre som sa dozvedela od kolegyne, bol to darček pre priateľa a bola to výborná voľba... viac informácií

Recenzované: 10. júla 2020
JanaKubicova
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 3. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Zucastnili sme sa hry ‘V pazuroch STB´. Pre vacsinu z nas to bola premiera a velmi sa nam vsetkym hra pacila. Hra je logicka, napinava, zabavna a v niektorych rieseniach az prijemne prekvapila ked sme odkryli dalsie casti, ktore sme necakali. Pri par pripadoch sme sa nevedeli pohnut dalej a potrebovali sme napovedu. Nakoniec sme to vsak zvladli v stanovenom case 70 minut. Urcite odporucam ako zabavku pre partiu priatelov ale aj ako teambuilding. Dakujeme za pekny vecer a radi sa urcite vratime vyskusat aj Janosikov poklad.

Dátum zážitku: február 2019
Poďakujte používateľovi ZuzanaE19.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Emil H, Majiteľ v zariadení BrainTeaseLava - Escape Rooms & City Games.Zodpovedané: 26. februára 2019

Ďakujeme Zuzana, vždy sa snažíme robiť úlohy nielen logické ale aj čo najviac originálne, takže vždy nás poteší ak to ľudia špeciálne ocenia :)

Recenzované: 27. januára 2019

Skvela escape room. boli sme v nej v ramci dna rozlucky so slobodou. Dobre sme sa zabavili. Ked sme sa nevedeli pohnut, "big boss" nam pomohol. Odporucam

Dátum zážitku: január 2019
Poďakujte používateľovi KristinaV972.

Dakujeme Kristina, sme radi, ze ste u nas rozbehli tento specialny den a boli ste spokojni :)

Recenzované: 19. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Personál milý, hra super. Boli sme už na viacerých escape roomoch a táto patrí k tým najlepším. Určite sa vrátime aj na iné hry.

Dátum zážitku: január 2019
Poďakujte používateľovi rodans2016.

Ďakujeme, takéto milé slová nás vždy motivujú do ďalšej práce :)

Recenzované: 7. decembra 2018

Veľmi zábavné a akčné. S kolegami sme sa zabavili a nakoniec záhadu vyriešili. Odporúčam. Ako firemná akcia úplne paradne. Odporúčam a prajem veľa spokojnych hráčov.

Dátum zážitku: december 2018
Poďakujte používateľovi mariasupova.

Ďakujeme Mária, sme radi, že ste si Mystery Dinner naplno užili:)

Recenzované: 19. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Hrali sme hru ako narodeninový dar pre 10 ročne dievča a jej spolužiačky. Vynikajúci zážitok pre deti, zábava, napätie aj prekvapenie. Odporúčam

Dátum zážitku: november 2018
Poďakujte používateľovi petopotuk.

Ďakujeme, sme radi, že ste sa zabavili aj deťmi :)