BrainTeaseLava - Escape Rooms & City Games
Super posedenie

Hra sa nám veľmi páčila. Možno by sme na začiatku mohli dostať viac takých informácii, ako čo robiť... viac informácií

Recenzované: 25. júla 2020
AnnaV4349
Paráda

O tejto hre som sa dozvedela od kolegyne, bol to darček pre priateľa a bola to výborná voľba... viac informácií

Recenzované: 10. júla 2020
JanaKubicova
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 7. decembra 2018

Veľmi zábavné a akčné. S kolegami sme sa zabavili a nakoniec záhadu vyriešili. Odporúčam. Ako firemná akcia úplne paradne. Odporúčam a prajem veľa spokojnych hráčov.

Dátum zážitku: december 2018
Poďakujte používateľovi mariasupova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Emil H, Majiteľ v zariadení BrainTeaseLava - Escape Rooms & City Games.Zodpovedané: 26. februára 2019

Ďakujeme Mária, sme radi, že ste si Mystery Dinner naplno užili:)

Recenzované: 19. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Hrali sme hru ako narodeninový dar pre 10 ročne dievča a jej spolužiačky. Vynikajúci zážitok pre deti, zábava, napätie aj prekvapenie. Odporúčam

Dátum zážitku: november 2018
Poďakujte používateľovi petopotuk.

Ďakujeme, sme radi, že ste sa zabavili aj deťmi :)

Recenzované: 18. novembra 2018

Výborné, poučné, zábavné. Veľmi kvalitne to robia. Zaujímavé pre rodených Bratislavčanov, pre ľudí z iných kútov Slovenska ale aj pre zahraničných turistov. Super aktivita napríklad na teambuilding.

Dátum zážitku: október 2018
Poďakujte používateľovi DayTrip66615804354.

Ďakujeme pekne, snažíme sa vždy robiť hry čo najlepšie, takže takéto slová nás vždy dobijú energiou :)

Recenzované: 28. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

V pazúroch štb bola pre väčšinu z nás náš prvý escape room a musím povedať, že sme si to všetci poriadne užili. Skvelá premyslená hra. Už sa tešíme na ďalšiu!

Dátum zážitku: október 2018
Poďakujte používateľovi Viola B.

Ďakujeme, sme radi, že sa vám páčilo a už sa tešíme na ďalšiu vašu návštevu :)

Recenzované: 25. októbra 2018

Bola som s kamošmi už na viacerých escaproomoch a Jánošíkov poklad je zatiaľ môj druhy najobludnejší práve kvôli originálnym úlohám. V očakávajúcom napätí som bola od vstupu do escapky až dokonca. Najbližšie chceme vyskúšať Mystery dinner ako teambuilding s kolegami.

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi Lengy_Ki.