BrainTeaseLava - Escape Rooms & City Games
Super posedenie

Hra sa nám veľmi páčila. Možno by sme na začiatku mohli dostať viac takých informácii, ako čo robiť... viac informácií

Recenzované: 25. júla 2020
AnnaV4349
Paráda

O tejto hre som sa dozvedela od kolegyne, bol to darček pre priateľa a bola to výborná voľba... viac informácií

Recenzované: 10. júla 2020
JanaKubicova
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 25. októbra 2018

Bola som s kamošmi už na viacerých escaproomoch a Jánošíkov poklad je zatiaľ môj druhy najobludnejší práve kvôli originálnym úlohám. V očakávajúcom napätí som bola od vstupu do escapky až dokonca. Najbližšie chceme vyskúšať Mystery dinner ako teambuilding s kolegami.

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi Lengy_Ki.
Recenzované: 25. októbra 2018

Hrali sme V pazúroch ŠTB, skvelá autentická atmosféra počas hry, zopár zaujímavých prekvapení, veľmi premyslené hádanky, milý personál, naozaj všetko perfektné!

Poďakujte používateľovi Roam830840.
Recenzované: 18. októbra 2018

Prvá escaperoom ktorú som zažil a bola úžasná. Veľmi dobrý príbeh. K navodeniu atmosféry doporučujem pozrieť aj viedo dokrútku na oficálnom webe. Riešenie úloh nás úplne pohltilo. Mňa ako začiatočníka ktorý pred tým nejavil záujem o tento typ aktivít to nadchlo natoľko, že sa určite ešte vrátim vyskúšať aj ďalšie príbehy z ponuky.

Poďakujte používateľovi Vacationer826032.
Recenzované: 16. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Premyslene do detailov. Originalne napady. Po viacerych escaperoomoch asi ten najlepsi:) Fakt dakujeme.

Dátum zážitku: október 2018
1  Poďakujte používateľovi Nomad825587.
Recenzované: 3. októbra 2018

City game sme si zvolili ako teambuilding našeho pracovného kolektívu. Priznám sa, že z počiatku sme mali obavy z toho čo nás čaká, tie sa však rýchlo rozplynuli pri riešení prvých úloh. Úlohy boli nenáročné ale vymyslené naozaj s dôvtipom, zábavné aj poučné zároveň. Čím viac nám išli od ruky, tým viac rástlo nadšenie a dobrý pocit. Team BrainTeaseLava bol veľmi milý, komunikatívny a flexibilný. Túto aktivitu by som odporučil každému, koho nebavia klasické a nudné teambuildingy niekde pri večery alebo na bowlingu.

Poďakujte používateľovi Roving820358.