BrainTeaseLava - Escape Rooms & City Games
Paráda

O tejto hre som sa dozvedela od kolegyne, bol to darček pre priateľa a bola to výborná voľba... viac informácií

Zrecenzované: dnes
JanaKubicova
Bratislava, Slovensko
Vynikajuci escape room

Boli sme tam relativne v neskorej hodine, ale hra nas prebrala. Uz sme mali nejake escape roomy... viac informácií

Recenzované: 23. februára 2020
Dragossani

Recenzované: 6. apríla 2018

Absolvovali sme city game a pre nás obrovské sklamanie. Obtiažnosť úloh je nastavená pre 6 ročné deti. Na stránkach BrainTeaseLavy sme sa dočítali, že hra je určená aj pre "veteránov únikových hier" - nie je! Je to jedna veľká nuda - materiály neprofesiálne, úlohy nezábavné, výsledky úloh nepresné. Z celého hrania sme mali pocit, že usporiadatelia len narýchlo našli na internete pár faktov, skopírovali ich na papier, ten zalaminovali pridali k tomu niekoľko miest v Bratislave a poďme to predávať. Kto hľadáte zábavu pri riešení úloh, tak SEM NECHOĎTE!

Dátum zážitku: apríl 2018
Poďakujte používateľovi MilosS444.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Brainteaselava, Majiteľ v zariadení BrainTeaseLava - Escape Rooms & City Games.Zodpovedané: 11. apríla 2018

Dobrý deň Miloš,
ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi nás mrzí, že sa Vám naša City Game nepáčila. Jej obtiažnosť je naozaj nižšia ako u našich escape roomov, preto sme obtiažnosť uvádzali ako strednú. Aby to bolo trochu jasnejšie, upravili sme teraz hodnotenie na číselné a dali sme jej 5/10, pričom escape roomy sme ozačili ako 8/10, resp. 9/10, aby sa to dalo porovnať. Menej ako 5/10 tam uviesť nemôžeme, pretože väčšina tímov zďaleka nie je tak šikovná ako ten Váš a úlohy často považujú dokonca za náročné.

Ohľadom zábavnosti úloh, väčšine návštevníkov sa úlohy páčia a ich rozmanitosť si zvyknú chváliť aj skúsený hráči, ale rozumieme, že nemusia vyhovieť úplne každému a ak ste čakali skôr náročné šifry, boli ste nimi sklamaní.

V každom prípade, našim cieľom určite nie je za každú cenu zarobiť, ale prinášať našim návštevníkom zábavu a pekné zážitky. Keďže vám sme tieto pocity zjavne nepriniesli, neprináležia nám ani vaše peniaze a tieto vám vrátime.

Ak sa náhodou v budúcnosti nájdu aj ďalšie tímy, ktorým sa niektorá z našich hier nebude páčiť, vrátime im peniaze tiež. Viac informácii o garancii vrátenia peňazí nájdete na https://brainteaselava.sk/garancia-vratenia-penazi/

Budeme radi ak nabudúce vyskúšate niektorý z našich escape roomov, ktoré by Vám mali obtiažnosťou vyhovovať viac. Verím, že v tomto prípade budete spokojný :)

S pozdravom

Emil Haas
Brainteaselava

Recenzované: 6. apríla 2018

Na team building ako stvorene :) V miestnosti Janosikov poklad sme boli s kolegami a velmi sme si to uzili, hrali sme duel, takze okrem sutazenia o cas sme sa vedeli aj navzajom porovnat. Zorganizovane to bolo perfektne, personal bol mily a poradil nam ked sme sa dostali do slepej ulicky. Mozem len odporucat pre kohokolvek kto rad riesi hadanky a ma chut si zasutazit.

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi ElenaO1759.

Ďakujeme Elena, sme radi, že ste si duel o Jánošíkov poklad s kolegami naplno užili :)

Recenzované: 31. marca 2018

S rodinkou (3 deti vek 11,8 a 5r) sme absolvovali City Game v starom meste a dokonale sme si ju užili. Úlohy boli príjemne náročné, pár min polámať hlavičky a nakoniec také parádne riešenia, každú sme nakoniec rozlúštili, deti utekali od jednej k druhej lebo "čas nám beží:)" ani sme nečakali také nasadenie. Veľmi doporučujeme. Kvalitne pripravené, ďakujeme teamu Brainteaselava! Prídeme zažiť opäť, to je istá vec. (Mali sme skrátenú verziu hry)

Poďakujte používateľovi rodinka2018.

Ďakujeme, sme radi, že sa vám naša City Game páčila a že si ju užili aj vaše deti :) Budeme radi ak vyskúšate aj naše escape roomy :)

Recenzované: 26. marca 2018

Super hra, i keď miestami dosť náročná (naštastie nám slečna, ktorá mala miestnosť na starosti, poskytla indície, keď sme boli v slepej uličke), odporúčam

Poďakujte používateľovi OndrejV41.
Recenzované: 23. marca 2018

Vyborna zabava na firemnu akciu alebo pre partiu priatelov. Boli sme tu s teamom a vcetci sme sa vyborne zabavili. Velmi dobre navhrnute ulohy a skvele rekvizity. Organizatori velmi ustretovi a flexibilni, ochotni vyhoviet zmene nasich poziadaviek aj na poslednu chvilu. Vrelo odporucam.

Poďakujte používateľovi iribn1.