BrainTeaseLava - Escape Rooms & City Games
Paráda

O tejto hre som sa dozvedela od kolegyne, bol to darček pre priateľa a bola to výborná voľba... viac informácií

Zrecenzované: včera
JanaKubicova
Bratislava, Slovensko
Vynikajuci escape room

Boli sme tam relativne v neskorej hodine, ale hra nas prebrala. Uz sme mali nejake escape roomy... viac informácií

Recenzované: 23. februára 2020
Dragossani

Recenzované: 26. marca 2018

Super hra, i keď miestami dosť náročná (naštastie nám slečna, ktorá mala miestnosť na starosti, poskytla indície, keď sme boli v slepej uličke), odporúčam

Poďakujte používateľovi OndrejV41.
Recenzované: 23. marca 2018

Vyborna zabava na firemnu akciu alebo pre partiu priatelov. Boli sme tu s teamom a vcetci sme sa vyborne zabavili. Velmi dobre navhrnute ulohy a skvele rekvizity. Organizatori velmi ustretovi a flexibilni, ochotni vyhoviet zmene nasich poziadaviek aj na poslednu chvilu. Vrelo odporucam.

Poďakujte používateľovi iribn1.
Recenzované: 9. marca 2018

Skvelé rekvizity a vynaliezavé hádanky – jedna z najlepších escape rooms v akých som v BA bola. Ďakujeme! :)

Poďakujte používateľovi VeronikaK1768.
Recenzované: 1. marca 2018

V Escape Room v pazúroch ŠTB som bol s priateľkou. Navštívili sme už niekoľko Escape Room a musím povedať, že táto sa nám obom veľmi páčila. Rozhodne bola táto Escape Room zatiaľ najžaťšia z pomedzi všetkých ktoré sme navšítivli avšak úlohy sa nám veľmi páčili. Preto je aj zrejme na hru 70 minút a nie 60 ako to býva zvykom. Úlohy boli prepracované a vidno, že poriadne premyslené. Bez nápovedy by sme to nezvládli avšak so zopár nápovedami sa nám podarilo dostať von :) Slečna ktorá to mala na starosti bola taktiež veľmi milá. Určite odporúčame.

Dátum zážitku: február 2018
1  Poďakujte používateľovi Kevin S.
Recenzované: 13. februára 2018

"City game" som absolvovala so svojím cudzojazyčným priateľom a jeho18 ročnou dcérou. Napriek tomu, že už pár rokov žijem v Bratislave, dozvedela som sa nové informácie o meste. Počasie bolo chladné, ale nijako to nepokazilo náš dojem z hry a počas troch hodín sme videli krásne miesta mesta. Tešíme sa na pripravovanú ďalšiu verziu tejto hry!

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi DevaSlovenska.