BrainTeaseLava - Escape Rooms & City Games
Super posedenie

Hra sa nám veľmi páčila. Možno by sme na začiatku mohli dostať viac takých informácii, ako čo robiť... viac informácií

Recenzované: 25. júla 2020
AnnaV4349
Paráda

O tejto hre som sa dozvedela od kolegyne, bol to darček pre priateľa a bola to výborná voľba... viac informácií

Recenzované: 10. júla 2020
JanaKubicova
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 1. marca 2018

V Escape Room v pazúroch ŠTB som bol s priateľkou. Navštívili sme už niekoľko Escape Room a musím povedať, že táto sa nám obom veľmi páčila. Rozhodne bola táto Escape Room zatiaľ najžaťšia z pomedzi všetkých ktoré sme navšítivli avšak úlohy sa nám veľmi páčili. Preto je aj zrejme na hru 70 minút a nie 60 ako to býva zvykom. Úlohy boli prepracované a vidno, že poriadne premyslené. Bez nápovedy by sme to nezvládli avšak so zopár nápovedami sa nám podarilo dostať von :) Slečna ktorá to mala na starosti bola taktiež veľmi milá. Určite odporúčame.

Dátum zážitku: február 2018
1  Poďakujte používateľovi Kevin S.
Recenzované: 13. februára 2018

"City game" som absolvovala so svojím cudzojazyčným priateľom a jeho18 ročnou dcérou. Napriek tomu, že už pár rokov žijem v Bratislave, dozvedela som sa nové informácie o meste. Počasie bolo chladné, ale nijako to nepokazilo náš dojem z hry a počas troch hodín sme videli krásne miesta mesta. Tešíme sa na pripravovanú ďalšiu verziu tejto hry!

Poďakujte používateľovi DevaSlovenska.
Recenzované: 13. februára 2018

Po vynikajucej STB sme absolvovali aj Janosika a veru to vobec nebolo lahke, ulohy nam dali zabrat, ale nakoniec sme to s viacerymi napovedami vsetko uspesne zvladli a velmi sa nam pacilo ake zaujimave a roznorode ulohy boli vymyslene. Fakt super!

Dátum zážitku: február 2018
1  Poďakujte používateľovi hankas11.
Recenzované: 27. novembra 2017

Organizoval som v Brainteaslave narodeninovú oslavu bol som nadmieru spokojený. Vyšli nám aj v ústrety, že jednu room spravili po slovensky a druhú po anglicky. Všetci si to len pochvalovali. Rekvizity boli super a všetky úlohy boli riadne premakané. Perfektne strávená hodinka.

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi MatejR42.
Recenzované: 21. novembra 2017

...zorganizovali sme Janošikov poklad ako oslavu narodenin pre 12 ročných chalanov a dali to...)))možno s väčšou pomocou gamemastra, ale páčilo sa im veľmi , rozprávali sa o tom ešte dlho.....určite odporúčam.....

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi ivana s.