“Že wow”
Recenzia Bistro Suvlaki

Bistro Suvlaki
Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Strašne príjemný personál priamo z Grécka, výborné jedlo a ceny, široký výber. Oplatí sa vracať. Na obrázku gyros tanier a rybky atherina.

Poďakujte používateľovi MM_SVK.

Zrecenzované: 30. júla 2019

Najlepšie obedové menu v okolí:) Vždy veľmi chutné, na výber aj vegetariánske jedlo. Voda na stole, šalát ku každému jedlu. Jediný problém je, že je veľmi rýchlo vypredané :D Boli sme tu aj na večeru, atmosféra bola parádna, bola s nami kamarátka z Grécka, tak to bolo o to autentickejšie. Ešte keby brali karty... Inak určite odporúčam:)

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Monika M.
Zrecenzované: 10. júla 2019

Skvelá komunikácia pri telefonickej objednávke.
Dorucenie bolo v dohodnutom čase,dokonca aj skor.
Jedlo bolo chutne pripravene,ochutene vyborne,
Hranolky trochu zvädnute,ale pri donaske mozme tolerovať.
Určite budem objednávat aj nabuduúce,ked dostanene chut na grecke jedlo.
Odporúčam ochutnať.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi dandyka.
Zrecenzované: 28. augusta 2018

Vrelo odporúčam, chutné grécke jedlo. :) Malé bistro ale za to jedlo s veľkým zážitkom a skvelou chuťou..

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi ViktoriaLutty.
Zrecenzované: 1. júla 2018

Celý rok sme chodili so spolužiakom na obedy a nikdy nesklamali. Dobré porcie, vždy parádny výber a keď nič nezarezonovalo tak kebab to zriešil. A ešte aby sa nezabudlo parádna cena, pod 4€ a vždy sme ostali spokojne najedení :)

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Imot V.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bistro Suvlaki, si pozreli aj

Navštívili ste Bistro Suvlaki? Podeľte sa o svoje zážitky!