“Tip č. 1”

Kuchyňa: Východoeurópske
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 5. marca 2018

Ak sa niekde rad vraciam na nekaždodenne posedenie, tak je to určite tato reštauracia na brehu jazera Zlatych pieskov. Nemôžete si byť istí vždy voľným miestom s pekným výhľadom, ale v lete to poistí sedenie von. Prijemne, utulné prostredie, nevtieravý, štýlový interier a príjemná obsluha. Bohatý výber jedál rôzneho charakteru, doposiaľ žiadny výber chuťovo nesklamal. Jedna vec však určite ostane dlhodobo v pamäti, veľkosť porcií, až by som povedal, že som to ešte nikdy nedal všetko.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi DaliborTripper.

Zrecenzované: 7. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Chodievame s priateľom pravidelne do tejto reštaurácie.. :) maaame tu veeelmi radi ich jedlaa.. za dobrú cenu dostanete neskutočne veeelku porcie jedla.. príloha ryže vám postačí aj pre dve osoby..sú to asi americké porcie :)
Odporúčam zapekané slimáky..sú fenomenálne...pre v pohode.. priemer..
Máme tam obľúbenú takú čiernovlasu čašníčku Katku.. tá je super..ostatní nás moc neocarili.. :) cítime sa tam spokojné a hlavne napapane :) odporúčam

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi O3460ZBmonikak.
Zrecenzované: 28. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Chodime do tejto restauracie pravidelne na niektore jedla,ktore nam tu velmi chutia,ktore su uz roky v rovnakej kvalite a podla zauzivaneho,dobreho receptu, zaroven velke porcie a dobre ceny. Prijemne posedenie,casnici su snazivy a slusny,hlavne pani,ktory tu uz roky pracuju maju svoju uroven obsluhovania,ktora je vzdy prijemna.
Zaroven ich aj vzdy vidime ako sa snazia priestory udrziavat,upratovat,co hodnotim ako pozitivum.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi karolinaz525.
Zrecenzované: 16. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Jediným pozitívom je asi len veľkosť porcie, ale radsej kvalitne jedlo a menej alo toto. tak ako sme radi túto reštauráciu navštevovali v minulosti (rozumej 5 a viac rokov dozadu) tak teraz by som sa tam už nevrátila, namiesto BBQ omáčky nejaké paradajkové čudo, nivová bola mega zahustená múkou takže neviem či tam bolo viac muky alebo nivy...

Dátum návštevy: január 2017
1  Poďakujte používateľovi MichaelaM1793.
Zrecenzované: 16. septembra 2016

Okrem celkom príjemného prostredia je úplne všetko katastrofa. Jedlo otras, obsluha neovláda základy slušnosti a platiť za parkovanie??? Hmmmm Pomer cena a kvalita úplne zlé.

Dátum návštevy: júl 2016
Poďakujte používateľovi Matej G.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia ZLATY VODNIK, si pozreli aj

Navštívili ste Restauracia ZLATY VODNIK? Podeľte sa o svoje zážitky!