“Svetové polievky ”

DQ Bistro Polievocka
Opis: Takeout family kitchen, running by owners. Thick and tasty soups, meals and cakes - to go. Gluten and glutamates free. Freshly made every day. Meat, veggie and vegan options. Eco friendly, compostable food packaging.
Zrecenzované: 17. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajúce jedlo so starostlivo vybraných ingrediencií. Exotické aj klasické polievky, ale aj hlavné jedlá a dezerty. Zaujímavé kombinácie, ktoré fungujú. Na svoje si prídu aj vegetariáni, či vegáni. Navštevujeme pravidelne už asi dva roky. Verní zákazníci občas dostanú darček, ktorí vždy poteší :)
Ochotná a milá majiteľka, s ktorou sa dá pokecať. A myslí ekologicky.
Bestseller: šošovicovo-ananásové karí s morčacím mäsom.

Dátum návštevy: október 2018
1  Poďakujte používateľovi Inspire801973.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Kvetoslava K, Owner v zariadení DQ Bistro Polievocka.Zodpovedané: 19. mája 2019

Ďakujeme za milé slová, potešilo. :)

Zrecenzované: 23. júla 2018

Keď som priateľom a známym spomínala, že pomerne často na obed chodím do Bistro polievočka, boli trošku prekvapení, či mi to stačí a čo tá cena ... Povedala som im, choďte skúsiť. Som zástancom ľahkých obedov počas pracovného týždňa, pretože po takýchto obedoch ešte vládzem pracovať :) Polievočka je kombináciou toho, čo potrebujem, plus je cítiť, že kvalita surovín je ich priorita a recepty sú vždy veľmi nápadité. Silno odporúčam.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi M5083KSmartinam.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Kvetoslava K, Owner v zariadení DQ Bistro Polievocka.Zodpovedané: 24. júla 2018

Ďakujem Vám. Vy ste úplne pochopili náš koncept. Som šťastná, že som sa nemýlila, a že existujú hostia ako ste Vy, ktorí majú natoľko otvorenú myseľ, že sa dokážu najesť "len" z polievky. Vy však viete, že to nie je len "len" :)

Zrecenzované: 19. januára 2017

V bistre Polievočka dostanete každý deň iné, ale vždy vynikajúce polievky. Môžete ich doplniť jedlom na malý hlad/veľký hlad alebo dezertom.
Veľkosť porcie si môžete vybrať. Jedlo výborne chutí, je vždy čerstvé z kvalitných surovín a podáva Vám ho milá obsluha. Skrátka výborný obed každý deň.

Dátum návštevy: január 2017
1  Poďakujte používateľovi Katarina K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Qtka K, Owner v zariadení DQ Bistro Polievocka.Zodpovedané: 16. februára 2017

Milá Katarína, ďakujeme za Vašu priazeň, aj za recenziu, veľmi nás potešila, aj tým, že je slovenská :) Ďakujeme.

Zrecenzované: 11. mája 2016

Najlepšie polievky v Bratislave. Fantastické jedlo v príjemnom prostredí so super obsluhou. Veľká spokojnosť. Tento podnik navštevujem veľmi rada.

Dátum návštevy: marec 2016
Poďakujte používateľovi engy1207.
Zrecenzované: 22. apríla 2016

Výborná reštaurácia, a hoci je v obmedzenom a stiesnenom priestore, jedlá sú pripravované s láskou a dobrotou tak aj chutia. Pestrý výber tradičných aj netradičných polievok aj jedál. A koláčiky sú tak "domáce", že sa evidentne míňajú vždy ako teplé rožky :-) . Verím, že majiteľom nadšenie vydrží dlho a neodradia ich všetky tie peripetie podnikania.

Dátum návštevy: apríl 2016
Poďakujte používateľovi A1215ZTrichardr.

Cestovatelia, ktorí si pozreli DQ Bistro Polievocka, si pozreli aj

Navštívili ste DQ Bistro Polievocka? Podeľte sa o svoje zážitky!