“super posedenie!”
Recenzia stroodel

stroodel
Zrecenzované: 17. októbra 2018

Reštauráciu hodnotím výnikajúco, domáca kuchyňa, krásne prostredie skvelá obsluha! Môžem len odporučiť!

Poďakujte používateľovi lucialu2018.

Zrecenzované: 8. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

V sobotu sme sa s priateľom rozhodli dať si príjemný obed v tejto reštaurácii. Po 40 minútach sedenia za stolom a ignorácie zo strany čašníkov sme odišli hladní. NIKDY VIAC!!

Poďakujte používateľovi MichaelaP1068.
Zrecenzované: 29. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Zobral som sem rodinu na obed a neľutujem. Krásne prostredie, príjemná obsluha a fantastické jedlo. Čašník nám ako bonus doniesol zabalené štrúdle. Radi sa sem vrátime. Ďakujeme.

Poďakujte používateľovi Johny_Slovakia.
Zrecenzované: 24. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pekne prostredie a vyhlad, jedlo pekne vyzeralo, ale chutovo skor priemer. Ceny o nieco vyssie ako priemer.

Poďakujte používateľovi Majo K.
Zrecenzované: 11. júla 2017 cez mobilné zariadenie

V nedelu po prechadzke v lese sme sa vybrali cela rodina na obed do stroodly:) velmi mily personal az na to,ze najprv obsluzili vsetkych okolo nas aj tych co prisli neskor a jedli sme ako posledni:/ jedlo bolo vyborne, vsetko chutne. Odporucam stroodel burger.

Poďakujte používateľovi PetraB3050.

Cestovatelia, ktorí si pozreli stroodel, si pozreli aj

Navštívili ste stroodel? Podeľte sa o svoje zážitky!