“Sklamanie”
Recenzia stroodel

stroodel
Zrecenzované: 8. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

V sobotu sme sa s priateľom rozhodli dať si príjemný obed v tejto reštaurácii. Po 40 minútach sedenia za stolom a ignorácie zo strany čašníkov sme odišli hladní. NIKDY VIAC!!

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi MichaelaP1068.

Zrecenzované: 29. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Zobral som sem rodinu na obed a neľutujem. Krásne prostredie, príjemná obsluha a fantastické jedlo. Čašník nám ako bonus doniesol zabalené štrúdle. Radi sa sem vrátime. Ďakujeme.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Johny_Slovakia.
Zrecenzované: 24. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pekne prostredie a vyhlad, jedlo pekne vyzeralo, ale chutovo skor priemer. Ceny o nieco vyssie ako priemer.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi majok502.
Zrecenzované: 11. júla 2017 cez mobilné zariadenie

V nedelu po prechadzke v lese sme sa vybrali cela rodina na obed do stroodly:) velmi mily personal az na to,ze najprv obsluzili vsetkych okolo nas aj tych co prisli neskor a jedli sme ako posledni:/ jedlo bolo vyborne, vsetko chutne. Odporucam stroodel burger.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi PetraB3050.
Zrecenzované: 26. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemna obsluha, chutne jedlo a nadherna priroda okolo, urcite sa zastavime opat. Hlavne halusky chutia fantasticky :)

Dátum návštevy: júl 2016
Poďakujte používateľovi barbora s.

Cestovatelia, ktorí si pozreli stroodel, si pozreli aj

Navštívili ste stroodel? Podeľte sa o svoje zážitky!