“Príjemné prostredie”
Recenzia stroodel

stroodel
Zrecenzované: 4. júla 2016

Reštaurácia v príjemnom prostredí s možnosťou parkovania. Personál trochu chladný. Ponuka jedál je pomerne široká, len škoda, že jedlo nebolo dostatočne teplé. Možnosť organizovania rodinných osláv.

Poďakujte používateľovi Juraj63.

Zrecenzované: 14. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Restauracia Stroodel je v prekrasnom prostredi na Kolibe.Navstevnik sa citi velmi prijemne a pohodlne aj vo vnutri. Jedlo, kuchar a obsluha nemaju chybu. Treba tuto uroven dodrzat. Supeeeeeer.

Poďakujte používateľovi Viera B.
Zrecenzované: 4. júna 2016

Interiér reštaurácie bol veľmi príjemný, ladený do zemných tónov.
Jedlo bolo veľmi zaujímavé, z každého rožka niečo iné, kombinácie jedál, ktoré spolu chutili výnimočne zaujímavo.
I keď sa reštaurácia nachádza v blízkosti cesty, neboli sme rušený ruchom áut.

Poďakujte používateľovi IvanaP1190.
Zrecenzované: 9. januára 2016

Vobec by som nečakal, že na bratislavskej Kolibe ma bude čakať takéto príjemné prekvapenie. Do Stroodel som prišiel s priatelmi v jeden horúci letný deň a tí mi povedali. Musíš ochutnať štrúdle. Tak som ochutnal. Objednali sme si z každého druhu po jednom a boli úplne fantastické.Presne také, ako si ich chuť vybavujem z detstva. A o to predsa ide.

1  Poďakujte používateľovi janlub.
Zrecenzované: 1. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli stroodel, si pozreli aj

Navštívili ste stroodel? Podeľte sa o svoje zážitky!