“Najlepšie štrúdle široko ďaleko”
Recenzia stroodel

stroodel
Zrecenzované: 9. januára 2016

Vobec by som nečakal, že na bratislavskej Kolibe ma bude čakať takéto príjemné prekvapenie. Do Stroodel som prišiel s priatelmi v jeden horúci letný deň a tí mi povedali. Musíš ochutnať štrúdle. Tak som ochutnal. Objednali sme si z každého druhu po jednom a boli úplne fantastické.Presne také, ako si ich chuť vybavujem z detstva. A o to predsa ide.

1  Poďakujte používateľovi janlub.

Zrecenzované: 1. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 12. augusta 2018

Zrecenzované: 23. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 9. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli stroodel, si pozreli aj

Navštívili ste stroodel? Podeľte sa o svoje zážitky!