“Slnecnice Zona Mesto ”
Recenzia Elephant Diner

Elephant Diner
Zrecenzované: 28. januára 2020 cez mobilné zariadenie

Uplne prva navsteva a urcite nie posledna .

Nova prevadzka ma prijemnu atmosferu , je cista , utulna.
Po vstupe zo strany od cesty sa treba vybrat hore schodami , je to trosku metuce (ale pracuje sa na to pravdepodobne ).

Prijemna obsluha nam aj dobre poradila ,
cakacia doba nebola dlha , jedlo bolo vyborne , chutne .
Porcie naozaj velke .
Da sa platit kartou , maju vyborne capovane pivo , kofolu .

Tesim sa na nabuduce .

Kazdopadne drzim palce aby sa darilo , a vela spokojnych zakaznikou .

Dátum návštevy: január 2020
104  Poďakujte používateľovi sladjazekic.

Zrecenzované: 2. decembra 2019 cez mobilné zariadenie

Stylovy interier a zrazu mate pocit, ze nie ste v Bratislave, ale ste sa teleportovali do Ameriky.;) Obsluha velmi mila, priatelska, usmievava aj Vam poradi pri sirokom vybere hamburgerov. Porcia velka, mäsko bolo fajn dochutene a podavane s hranolkami a cibulovymi kruzkami. Na stole kecup, barbecue omacka, za mna MŇAM! Mensia nevyhoda, trosku mi z celej kuchyne "navoňalo" oblecenie.

Dátum návštevy: december 2019
Poďakujte používateľovi Renata1E.
Zrecenzované: 30. októbra 2019 cez mobilné zariadenie

Obsluha veľmi míľa prostredie prijemne s nádychom amerického bistra. Čo sa týka burgru mäso bolo super aj ingrediencie jedine čo by som vytkol je tá klasická ARO žemľa z metra a hranolky by tiez mohli byt z čerstvých zemiakov. Určite sa vrátim ale v dnešnej burgrovej dobe siahnem po niečom inom v jedálnom listku

Dátum návštevy: október 2019
Poďakujte používateľovi Sunshine15283261985.
Zrecenzované: 16. septembra 2019

poviem Vám, nechcel som si objednávať burger ako to väčšinou robia ostatní, chel som dostať porciu ryže, načo odpovedala po telefóne že ju nemajú, nemajú_? tak načo to tam píšu, objednal som si k tomu anglickú zeleninu, pozrel som si ako by mohla anglická zelenina vypadať, nečakal som že mi dajú akísi mrazák vytiahnutý, tá mrkva bola na veľa miestach hnilá a oni sa vám to neunúvajú dať, ich smola. Doobjednal som si k tomu hranolky ktoré smrdeli po divnom oleji, moc mi to nevoňalo. Suma sumárum, jesť u nich v živote nebudem, mal som tam predtým aj burger ale ja vám tie vaše predražené nezmysli kupovať nebudem. Som rád za túto skúsenosť a už si viac krát neprosím. Fuj tajbl, znus velebnosti

Poďakujte používateľovi Rado_33.
Zrecenzované: 28. apríla 2019

Zastavím sa tam zhruba raz za niekoľko mesiacov, vždy si dám Elephant Burger, vždy je výborný. Obsluha v poriadku, dĺžka prípravy primeraná. Štýlové prostredie (prevádzka Bratislava - Rača).

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi OldJanxSpirit.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Elephant Diner, si pozreli aj

Navštívili ste Elephant Diner? Podeľte sa o svoje zážitky!