“zúfalosť”
Recenzia Elephant Diner

Elephant Diner

poviem Vám, nechcel som si objednávať burger ako to väčšinou robia ostatní, chel som dostať porciu ryže, načo odpovedala po telefóne že ju nemajú, nemajú_? tak načo to tam píšu, objednal som si k tomu anglickú zeleninu, pozrel som si ako by mohla anglická zelenina vypadať, nečakal som že mi dajú akísi mrazák vytiahnutý, tá mrkva bola na veľa miestach hnilá a oni sa vám to neunúvajú dať, ich smola. Doobjednal som si k tomu hranolky ktoré smrdeli po divnom oleji, moc mi to nevoňalo. Suma sumárum, jesť u nich v živote nebudem, mal som tam predtým aj burger ale ja vám tie vaše predražené nezmysli kupovať nebudem. Som rád za túto skúsenosť a už si viac krát neprosím. Fuj tajbl, znus velebnosti

Poďakujte používateľovi Rado_33.

Zrecenzované: 28. apríla 2019

Zastavím sa tam zhruba raz za niekoľko mesiacov, vždy si dám Elephant Burger, vždy je výborný. Obsluha v poriadku, dĺžka prípravy primeraná. Štýlové prostredie (prevádzka Bratislava - Rača).

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi OldJanxSpirit.
Zrecenzované: 6. septembra 2018

Dobry deň, nech je moja recenzia výstrahou pri návšteve tejto stravovacej prevádzky. Čo sa týka ponuky jedla je dobrý. Primeraná porcia ktorá sa dá zjesť a neprejesť sa. Žiaľ personál nie je dva krát príjemný. Tvária sa že ich to tam nebaví a musia tam byt len preto aby niečo zarobili. No hlavným dôvodom negatívnej recenzie je prístup do reštaurácie. Vchod nemá prístrešok a pri vstupe nie je schod ale šikmý bezbariérový vstup. Pri nepriaznivom počasí je vstup veľmi klzký a nebezpečný. Žiaľ mala som tú smolu že som sa pošmykla a nepríjemne zranila. A ešte tam majú pri vchode nezmyselne položenu stoličku o ktorú som riadne narazila. Personal to videl a tvárili sa že nič nevidia. Nemali snahu sa ani zaujímať či sa mi niečo nestalo, kedže sa to udialo ešte v ich priestoroch. Pri následnej komunikácii s nimi, čašníčka len mykla plecom, s poznámkou že oni to neovplyvnia. Drzosť tohto národa nemá hraníc. Človek si fakt musí dávať pozor kam vstúpi a ako. Celkom by ma zaujímalo, koľkí si tu už narazili držku. Neprajem nikomu nič zlé ale túto prevádzku už nikdy nenavštívim a ani nebudem odporúčať. Majiteľ prevádzky by si mal vstúpiť do svedomia ak nechce platiť pokutu...

Dátum návštevy: september 2018
1  Poďakujte používateľovi VeronikaD445.
Zrecenzované: 23. júla 2018

musim povedat, ze dlhsi cas pre mna vcelku kvalitny hamburger, pokial som neobjavil konkurenciu, ktora ma presvedcila viac; maso dobre ochutene, kombinacia chuti vyvazena; na dnesnu dobu a presytenost trhu ohladom hamburgrov po celom svete, by som si uz dal vazne zalezat na tom, aby som mal domace zemle a hranolky; velke plus, ze si mozem dat omacky kolko chcem, nakolko su free na stole; v pripade odstranenia spominanych nedostatkov by som bol ochotny sa vratit k danej znacke ako spokojny zakaznik; drzim palce, nech sa Vam dari

Poďakujte používateľovi jimbacik.
Zrecenzované: 4. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Na prvú návštevu v reštaurácii prekvapenie.Objav niečoho nového v danej lokalite.Porcie dobré veĺké a aj chutné.Opakované návštevy boli už trochu viac náročne na čakanie "jedla"a až tak už sme si nepochutili ako na predchádzajúcej návšteve.Zrejme vymenili personál.Atmosféra a zariadenie interiéru dobré.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi MarekC1032.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Elephant Diner, si pozreli aj

Navštívili ste Elephant Diner? Podeľte sa o svoje zážitky!