“Pracovny obed aj rodinna vercera”

Portofino winebar & pasta
Na pozícii č. 1 001 spomedzi 1 427 Reštaurácie v Bratislave
Zrecenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Pekná reštaurácia na dobrom mieste, bez problému s parkovaním. Jedlá čerstvé, žiadne polotovary. Preto možno vyššia cena. Pekný výhľad na Chortvatske rameno. Dobrý výber kvalitných vín. Chodím sem na pracovné či priateľske obedy, alebo nejakú drobnosť. Ano, nie kazdy čašník či čašníčka sú usmievví a prívetiví. Dnes je s tým veľký problém. Akoby ľudia neradi pracovali. Ale reštaurácia je fajn. Nakoniec dojem a chuť jedla prevýššia malé nedostatky.

Poďakujte používateľovi ivet95.

Zrecenzované: 15. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Skvely pomer cena / vykon. Prevazne talianske jedlo ale s mnozstvom modernych napadov. Obsluha ma niekedy rezervy ale bol som tu 4krat a vzdy to bolo viac menej v poriadku.

Poďakujte používateľovi radoslavp2014.
Zrecenzované: 13. decembra 2017

Z ulice takmer neviditeľná, nenápadná ale útulná reštaurácia. Tažisko priestoru, okien poskytuje celkom príjemný výhľad na rameno. Priam neuveriteľná, pestrá ponuka vín. Jedlo dobre vyzerajúce, pekne servírované a na náš názor chutné, je cenovo prijateľné. Podľa nás však cena/kvalita/chuť sú v rovnováhe. Oceňujeme. Vrátime sa.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi DaliborTripper.
Zrecenzované: 25. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Kedze byvam skoro cez ulicu rozhodli sme sa s partiou ze vyskusame tuto restyku. Uprimne mali sme mierne obavy podla inych recenzii hlavne co sa tykalo obsluhy ale nastastie sa nepotvrdili. Restyka ma prijemnu atmosferu pekne zariadenie otvorenu kuchynu cize vidite ako vam kuchar vari vase jedlo ale pise na mobile . Jedlo ktore sme si objednali bolo velmi chutne. Maju velmi pestru vinnu kartu az sme sa v nej stratili. A s tym vinom bol spojeny aj minus bod. Nauctovali nam korkovne za otvorenie flasi vo vyske 2.5€ co fakt nechapem zaco kedze sme flasu skonzumovali priamo na mieste. Inak hodnotim prevadzku pozitivne ceny a nieco vyssie ako inde v petrzke ale stale v norme.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi milamber79.
Zrecenzované: 30. júna 2017

Dobry dojem z pekneho miesta pokazila mizerna obsluha. To, ze casnik pri prichode ani nepozdravil, by som este opomenula. No ak po viac ako hodine cakania na salat! a dvoch upozorneniach dostanem od casnicky odpoved, ze ona nevie, co sa deje v kuchyni, to uz je dovod pobrat sa inde. A vyhovarat sa na plny podnik, navyse ked je kazdy druhy stol prazdny, je velmi neprofesionalne.

Dátum návštevy: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi Silvia H.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Portofino winebar & pasta, si pozreli aj

Navštívili ste Portofino winebar & pasta? Podeľte sa o svoje zážitky!