“Dlhe cakanie na denne menu, zaberie vac ako hodinu”
Recenzia Budweiser Budvar

Budweiser Budvar

Dlhe cakanie na denne menu, zaberie viac ako hodinu. Personal by botreboval pomoc do kuchyne aj obsluha

Poďakujte používateľovi JurajM119.

Zrecenzované: 16. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Pub alebo krčma kam chodia masy a je tam hluk. Veľké porcie priemerná kvalita, obsluha neosobná. Je to vlastne piváreň kde nečakajte veľký výber vína, niečo od Karpatskej perly sa našlo. Bravčová panenka a panvička kde bol mix mäsa mali veľké porcie. Nie je to "fine dining "

Dátum návštevy: december 2018
1  Poďakujte používateľovi leki1.
Zrecenzované: 12. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Veľké sklamanie, jedlo veľmi, veľmi slabé. Obsluha velmi slabá. Počas dnešného obeda som si dal kuracie vyprážané vykostené so zemiakovým šalátom, čo hodnotím ako veľkú chybu. Ako jediné plus sú zaujímavé priestory.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi AdamS9789.
Zrecenzované: 13. septembra 2018

13.09.2018 - Jedlo výborne, pochutnali sme si na gulášovej polievke a špenátových haluškách. Obsluha ale katastrofa, čakanie 30 min. Naša požiadavka aby sme platili každy sám, bola pre nich neuskotočnitelná (aspoň čašník, ktorý obsluhoval nás). Zážitok z jedla tak úplne skazený hroznou obsluhou. Braňo

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Compass814994.
Zrecenzované: 8. augusta 2018

Dnes (8.8.2018) sme sa vybrali cez obed klasika "na menučko".
Po 15 min. sme dostali objednané nápoje, po 35 min. druhé jedlo.
Po reklamácii, že ešte neprišla polievka sa pani zadivila. Z dobrej vôle sme si ale zobrali od nej druhé jedlo, nech ho pani nemusí nosiť naspäť, v nádeji, že polievka po reklamácii predsalen dorazí. Tá nám však už neprišla. Nevadí. Veď povieme pri platení a cenu nám odrátajú.

Druhú hrôzu sme zažili pri platení. Kasírujúcej pani to vôbec nešlo. 5 ľudí predo mnou kasírovala asi 30 min. Najskôr jej tlačilo nezmyselne veľa bločkov, potom sa počítač zasekol a nechcel naštartovať. Postupne pribiehal k zdesenej pani kasírujúcej obsluhujúci personál aby jej pomohol. Keď sme sa už konečne dostali k plateniu, reklamoval som pani, že nám nevydali polievku, aby nám o jej hodnotu znížila cenu.

Pani nám slušne vysvetlila, že aj keď sme z ich viny polievku nedostali, musíme im ju zaplatiť. Kedže sme boli na takomto super obede už 80 min., nemali sme sa chuť naťahovať viac s pani a menu bez polievky poslušne zaplatili. Predsa len, sme sa ešte po obede chceli ukázať v práci. :)

Martin

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi MartinL6693.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Budweiser Budvar, si pozreli aj

Navštívili ste Budweiser Budvar? Podeľte sa o svoje zážitky!