“pokazeny obed”

Budweiser Budvar
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 28. marca 2018

Dnes sme boli na pracovnom obede a bol nam prideleny velmi neochotny a vulgarny casnik. Okrem toho ze nam nedoniesol listok s menu, bol nam ochotny iba raz povedat ake maju obedove menu. Na zaver pri plateni bol vulgarny (vulgarizmami nešetril) a uctoval si za kofulu ktora uz bola zaplatena – co sme zistili neskor s kolegami ked sme sa bavili o ucte. Na účtenke je uvedene "uctoval: Miso".

Poďakujte používateľovi Katka H.

Zrecenzované: 16. decembra 2017

Išli sme len tak na pivo, ale dali sme si aj tatarák. Bol skvelý a keď sme videli tie rebierka pri vedľajšom stole, tak nám je jasné, že sa opäť vrátime. Obsluha bola ústretová a čašník nás nikdy nenechal s prázdnym pohárom :). Odporúčam

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi AdrianaDCA.
Zrecenzované: 11. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Na pozvanie som Išiel na pivko a večeru,s kamarátom.Prostredie OK bežné. Obsluha čistá hrôza síce išlo o brigádnika ale očakávam aspoň základné vedomosti z jedálneho lístka. Už sa mi to stalo aj v iných podnikoch neviem či sa takéto šetrenie oplatí? Toaleta neupratana,bez papierov,atď. Pritom tam nebolo plno. Myslím že sa sem nevrátim minimálne nie keď to ostane takto.v BA sú aj lepšie podniky.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi 451michalg.
Zrecenzované: 22. decembra 2016

Neosobná reštaurácia s mobiliárom, ktorý sa snaží navodiť atmosféru začiatku minulého storočia. Boli sme tu viackrát, ale vždy tu bol večer hluk, kedy musíte kričať , aby ste si niečo mohli povedať. Interiér je nedostatočne odhlučnený. je poznať, že majitelia sa podniku nevenujú veľa času. Vždy priemerné a nie lacné jedlo, nedostatočná obsluha, ktorá sa síce snaží, ale je poddimenzovaná a stále iná. Pivo je tiež väčšinou nedočapované. Na posedenie odporúčam si vybrať iný podnik, o ktoré nie je v meste núdza / aj s pivom Budvar/.

Dátum návštevy: november 2016
Poďakujte používateľovi peter K.
Zrecenzované: 18. decembra 2015 cez mobilné zariadenie

...ako miesto a priestory niesu zleeeee. boli sme tu väcsia skupina a bohuzial jeden casnik to tu jednoducho nezvladal a jedlo bolo rozdavane kade tade. jedlo nebolo prave najchutnejsie napriek tomu ze nesie meno podniku.mala porcia a take mäso s lecom a placka polotovar.

Dátum návštevy: december 2015
Poďakujte používateľovi Vladimir M.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Budweiser Budvar, si pozreli aj

Navštívili ste Budweiser Budvar? Podeľte sa o svoje zážitky!