“Skvele hamburgre v neformalnom prijemnom prostredi”

BRICK beer&restaurant
Zrecenzované: 8. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa tu s detmi pocas vikendu.Slovensky hamburger je uz samotnym nazvom super prekvapenim a chutil vynikajuco Druhy vegetariansky rovnako nezaostaval v kvalite ani pouzitymi surovinami.Vyborna kava Pekny servis napojov.Boli sme tu cez obed Kuchyna aj servis mali na nas cas. Mozno len mala vytka: kanvicky na caj su minimalisticke.Ked si clovek objedna ako hlavny napoj caj.chce caj a ten sa pije vacsinou viac. Urcite sa vratime Jeden z najlepsich hamburgerov v meste.

Poďakujte používateľovi JJArcadia.

Zrecenzované: 9. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Prostredie reštaurácie prijemne, obsluha rýchla. Jedlo veľké porcie. Jedlo bolo chutne. Ale polievka velmi horúca a druhe zas studenšie.

Poďakujte používateľovi KatkaVal.
Zrecenzované: 20. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

vyborne pivo. jedlo nic moc. mdly tatarak, grilovane kuracie kridla vyschnute, bez chute, hamburger...v mekaci urobia taky isty...

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi LubosZ5.
Zrecenzované: 2. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Vkusne zariadena restauracia,kde si kazdy pride na svoje podla chuti. Je to krasny a velky priestor,kde sme mali vecierok a rada sem zajdem aj na obed alebo veceru,pretoze tu skvele varia.Ja osobne zboznujem hribove rizoto a spenatove rizoto s chonotnicou. Super salaty a ten kto potrebuje nejake to masko urcite si vyberie a pochuti tiez. Da sa sediet vo vnutri aj vonku,lahke parkovanie,mily a ochotny personal. Rovnako ideal na sledovanie sportovych zapasov s partiou,super lokalita podniku. Urcite sa zastavte,treba vyskusat!

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi domi_dori_kinki.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Dominik D, Manažér v zariadení BRICK beer&restaurant.Zodpovedané: 29. augusta 2017

Ďakujeme pekne za recenziu Dominika :)

Zrecenzované: 30. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie, veľmi pekne dizajnovo zariadená reštaurácia. Na obed som si daka cézar šalát s krevetami- veľmi chutný. Posedenie vonku fajn. Odporúčam.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi miladav6.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Dominik D, Manažér v zariadení BRICK beer&restaurant.Zodpovedané: 1. augusta 2017

Ďakujeme pekne za vašu recenziu, a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Cestovatelia, ktorí si pozreli BRICK beer&restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste BRICK beer&restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!