“Posedenie pri salke kavicky”
Recenzia Caffe4U

Caffe4U
Kuchyňa: Talianske
Zrecenzované: 16. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Pri potulkach rusnou Obchodnou ulicou Vas ovanie vona cerstvo prazenej kavicky. Putac Vas zavedie do jedneho z mnohych dvorov na tejto frekventovanej ulici.Objavite v nom malu utulnu kaviarnicku,kde panuje kludna a pohodova atmosfera. Utulnost prostrefia umocnuje nevtierave osvetlenie a domacke prostredie. V kaviarnicke si mozete pochutit zhruba kazdy tyzden na inom druh specialnej,na vlastnej pode a vo vlastnej praziarni prazenej kavicke. Kosom netreba dat ani vybornym kolacikom. V lete je pre vyznavacov famoznej kavicky otvorena mala teraska. Takze priatelia,vasnivi milovnici kavicky v prijemnom prostredi-nevahajte a neodkladajte navstevu tohto miesta. Verim,ze si Caffe 4 you oblubite tak, ako ja

Poďakujte používateľovi Henrieta64.

Zrecenzované: 22. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Obsluha prijemna, sice som mala trosku problem najst kaviaren ale to nic nemeni na mojej spokojnosti odporucam kazdemu :)

Poďakujte používateľovi Marianna S.
Zrecenzované: 11. júna 2016

Príjemná útulná kaviarnička. Pochutnali sme si na výbornej káve s koláčikom. Mladí, ústretoví obsluhujúci personál. Urobili si dobrú reklamu - spokojný zákazník. Patrí medzi naše obľúbené miesta. Radi sa sem vraciame a zostávame stálymi zákazníkmi.

Poďakujte používateľovi 46astridn.
Zrecenzované: 6. mája 2016

Táto kaviareň naozaj vie čo robí. Káva tu chutí vynikajúco, a taktiež personál je veľmi milí a dobre zaškolení. Odporúčam to hlavne pre veľkých kávičkárov, ktorí vedia oceniť dobrú kávu.

1  Poďakujte používateľovi Alexandra S.

Poďakujte používateľovi Alexandra_Whi.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Caffe4U, si pozreli aj

Navštívili ste Caffe4U? Podeľte sa o svoje zážitky!