“letna navsteva Don Papa”
Recenzia Don Papa Bar

Don Papa Bar
Kuchyňa: Gril
Opis: We are very friendly restaurant, bar&grill. We offer very good beer`s and many rum`s, whiskey`s... Our hamburger`s are fantastic.
Zrecenzované: 6. augusta 2018

v lete ma Don Papa v ponuke aj prijemnu terasu. Dali sme si mega hotdog s hranolkami a zaliali to kofolou.

Poďakujte používateľovi mliekoboy76.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia matus m, Majiteľ v zariadení Don Papa Bar.Zodpovedané: 10. augusta 2018

dakujeme velmi pekne, tesime sa na Vasu dalsiu navstevu.

Zrecenzované: 30. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia s drevenou terasou pred restauraciou pri ceste, oproti hotelu bratislava s prijemnou obsluhou. Jedlo ma neprekvapilo ani kvalitou a chutou, cez obed su tu prevazne asi len menu stravnici. Ceny OK.

Poďakujte používateľovi 908Dus.

dakujeme velmi pekne, tesime sa na Vasu dalsiu navstevu.

Zrecenzované: 30. apríla 2018

Boli sme tam viackrát. Na jedlo, na pivko, na ochutnávky rumov. Elegentný podnik na úrovni, dobrá obluha a dobrý kuchár. Ja som bol spokojný a určite sa rád vrátim znova

Poďakujte používateľovi Mliekoboy.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia matus m, Majiteľ v zariadení Don Papa Bar.Zodpovedané: 7. mája 2018

Dakujeme velmi pekne pane. Velmi radi Vas u nas uvidime aj nabuduce. Pekny den.

Zrecenzované: 12. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Milá obsluha, chutné papko a pivko, odporúčam. Cenovo v poriadku na bratislavu. Prijemné prostredie.

Poďakujte používateľovi NikolasR115.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia matus m, Majiteľ v zariadení Don Papa Bar.Zodpovedané: 29. marca 2018

Velmi pekne dakujeme, na zdravicko. Tesime sa na Vas nabuduce.

Zrecenzované: 17. januára 2018

Bývali sme v hoteli Bratislava a Don Papa bar je odtial uplne blizko, takže jasna voľba. Nesklamalo, naopak príjemne prekvapilo. Odporúcam.Mala som burger a priatel rebra a obaja spokojnosť.

Poďakujte používateľovi nik0la1984.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia matus m, Majiteľ v zariadení Don Papa Bar.Zodpovedané: 8. februára 2018

Velmi pekne Vam dakujeme, budeme sa na Vas tesit nabuduce. Pekny den.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Don Papa Bar, si pozreli aj

Navštívili ste Don Papa Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!