“❤️”
Recenzia Don Papa Bar

Don Papa Bar
Kuchyňa: Gril
Opis: We are very friendly restaurant, bar&grill. We offer very good beer`s and many rum`s, whiskey`s... Our hamburger`s are fantastic.
Zrecenzované: 9. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Prijemne prostredie, super obsluha, chutne jedlo a maximálny relax. Spokojnosť, určite sa vrátime. Ďakujeme.

Poďakujte používateľovi AlexandraM5037.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Matus M, Majiteľ v zariadení Don Papa Bar.Zodpovedané: 10. novembra 2017

Dakujeme pekne za Vase hodnotenie, tesime sa na vas nabuduce. Pekny den zelame.

Zrecenzované: 4. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Vyborna obsluha :) kava este lepsia...jedlo som neskusal ale celkovo reštaurácia vyzera velmi solidne.

Poďakujte používateľovi AdamS9633.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Matus M, Majiteľ v zariadení Don Papa Bar.Zodpovedané: 14. apríla 2017

dakujeme velmi pekne, tesime sa na vasu dalsiu navstevu.

Zrecenzované: 7. júla 2016

Akcia samotná bola super a okrem dobrých rumov sme si dali aj jedlo a naozaj chutilo. Obsluha tiež dobrá, určite sa vrátime.

Poďakujte používateľovi mliekoboy76.

dakujeme velmi pekne, budeme sa na Teba a partiu tesit.

Zrecenzované: 9. marca 2016

Bacon burger mozem len odporucit, nakolko som ich vyskúsala uz viac, tento ma oslovil natolko, ze sa tam vraciam a chcem ho odporucit aj dalej, preto som si dala namahu a tuto recenziu som sem napisala myslim, ze to hovori za vsetko. TOP PODNIK a vyborna obsluha

Poďakujte používateľovi Pinzeta.

velmi pekne dakujeme, vazime si to. tesime sa na vas.

Zrecenzované: 9. marca 2016 cez mobilné zariadenie

Výborný podnik na rodinnè oslavy, s príjemnou a priateľskou obsluhou.
Jedlo bolo jedna báseň všetci si pochvalovali. Ďakujeme

Poďakujte používateľovi Mária G.

Dakujeme krasne, tesime sa na Vas nabuduce.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Don Papa Bar, si pozreli aj

Navštívili ste Don Papa Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!