Bratislava

“Spokojnosť”

Dunajský pivovar
Kuchyňa: Krčma s reštauráciou, Krčma s vlastným pivovarom

Po toľkých negatívnych recenziach mi nedalo a išli sme s manželom otestovať atmosféru aj jedlo. Boli sme veľmi príjemne prekvapení.obsluha milá.rýchla.ústretová so zmyslom pre humor. Jedlo veľmi chutné.predjedlo i vyskúšané hlavné jedlá. Pri mix panvičke by sme očakávali vyváženejši pomer mása. Celkový zážitok veľmi príjemný.ďakujene servírke Evičke S.

Poďakujte používateľovi Tapitua.

Zrecenzované: 11. augusta 2019

Dnes vôbec najhoršia skúsenosť s reštauráciou ako takou
Tak arogantného čašníka že vraj Ričiho som nikde a nikdy nezažil ,keď tento človek ma povolene pracovať s ľudmi tak to je siiiila ......Po tom ako sme prisli s manželkou a malou dcerkou na obed sme sa usadili na terasu a manželka išla na toaletu potom aj ja a na spiatočnej ceste som videl volne položene jedalne listky tak som si dva zobral kedze po cca 10 min sa nikto pri nás neukázal a dal manželke nech si vyberie jedlo. Do minúty prišiel čašnik a že čo si to dovoľujeme si brat k stolu jedálne lístky ze ako by to nam bolo keby k nam prišiel domov a začal nam prestavovať nábytok no proste neuveritelneeeeeeeeeeeeee ,a na zaver síce zjemnil ze ci sa mi to oplatí to riesit s managerom,, ktorý tam ze vraj nebol ,, a odisť a nenajesť sa u nich no cele zle .Par krát sme sa tu boli pred tým najesť a OK ale dnešok si budem dlho pamatat

Poďakujte používateľovi robertsH8847BJ.
Zrecenzované: 9. augusta 2019

Pivo celkom chutilo, ale kvalita jedla nikoho z rodiny neohúrila, najhorsie dopadli rebra - to by mal sam kuchar aj ochutnat ci je s tym spokojny co dava ludom

Poďakujte používateľovi 650vladim_rb.
Zrecenzované: 17. júla 2019

Celé zle. To že kvalita jedla kolíše (miestami od priemernej ku podpriemernej)to sme si už "zvykli". Ale dnes nemal čašník pravdu. Na našu otázku koľko to bude trvať povedal, že menu ide priebežne. My na to s úsmevom, že hodinka ako vždy. Nie úplne milo odvrkol, že pre vás to dnes bude hodina (snažil sa to skryť za nútený úsmev a otočiť na žart). Ale mýlil sa čakanie na druhé jedlo trvalo vyše hodinu. Podotýkam išlo o denné menu.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Connector111002.
Zrecenzované: 28. apríla 2019

hodinová čakačka na 1 pivo? v pivovare? dal by som si 3-4 ale bol som rád keď som dostal druhé...a posmešná odpoveď čašníka po dotaze na bezlepkový chlieb ,,no to teda nemáme,, .....natočte prosím kormidlo rovno ku dnu.

Dátum návštevy: apríl 2019
9  Poďakujte používateľovi CharlesDuchemin1983.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Dunajský pivovar, si pozreli aj

Navštívili ste Dunajský pivovar? Podeľte sa o svoje zážitky!