“Lakava recenzia”

Dunajský pivovar
Kuchyňa: Krčma s reštauráciou, Krčma s vlastným pivovarom
Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes sme boli sa sem najest a trvalo to strasne dlho. Vyborne jedlo ale personal obsluhuje ako za trest.

Poďakujte používateľovi jozobezo.

Zrecenzované: 23. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Bola som v restauracii Dunajsky pivovar v seotembri 2017. Chvalim postredie, obsluhujuci personal aj napoje a vyber obeda. Rada sa sem vratim. Dakujem

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi JanaB2156.
Zrecenzované: 22. januára 2018

Dobré miesto kde si vždy nájdete voľný stôl pre Vás a kolegov, jedlá sú chutné, obsluha by ale mohla byť rýchlejšia, aj keď tých zákazníkov tam majú pravidelne veľa...Obedové menu by podľa mňa mohlo byť pestrejšie, ale nikdy nesklame

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Patrik J.
Zrecenzované: 10. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Chodili sme sem dlhe roky, nie vzdy boli jedla a personal na 100%, ale stale vysoko nad bratislavskym priemerom. Dnes sme po case opat zavitali. Novy jedalny listok, znacne zmenseny a takmer vsetky dobre jedla co tu boli, su prec. Neochotny personal - napr. odmietli vymenit detom k reznu - kazdy za cca 15 eur, miesto zemiakoveho salatu akukolvek inu prilohu - bolo ju treba kupit extra. To sa mi snad uz 20 rokov nestalo ani doma, ani v zahranici. Hodinu a pol sme cakali na hlavne jedlo. Mne doniesli pripaleny burger , navyse aj chutovo podpriemerny. Ostatnym vo viedenskom - vraj telacom rezni slachovite maso!!!! Pekny interier, krasny vyhlad, ale vsetko ostatne, zacinajuc managerom treba vymenit. Dovtedy nas tu uz viac neuvidia.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi ZelinkovaG.
Zrecenzované: 17. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pri prichode sme casnika 2krat upozornili ze mame 45 minut na veceru. Objednali sme si preto iba hlavne jedlo. Po 35 sme upozornili ze by sa uz zislo to priniest a 45 min sme nemali stale jedlo na stole a museli odist. Lutujem ze som vobec to pivo zaplatil.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi radoslavp2014.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Dunajský pivovar, si pozreli aj

Navštívili ste Dunajský pivovar? Podeľte sa o svoje zážitky!