“Le šenk”
Recenzia Le Senk

Le Senk
Kuchyňa: Medzinárodné
Zrecenzované: 28. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Vrelo odporučame ,hodime sem pravidelne na velky vyber piva + svele rebierka .
Dnes sme prave mali burger a mnamm urcite si dajte .
+plus velmy mile divcata

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi sladjazekic.

Zrecenzované: 9. augusta 2017

Aj ked sa trip advisor zaobera predovsetkym jedlami a pod. treba zdoraznit ze tento podnik je predovsetkym o pivach. U obsluhy zavisi na koho natrafite ale na 90% vas privita usmiata baba so zaujmom a s prehladom o ponukanych pivach, vie poradit. Co sa tyka ponuky piv tak isto pomerne slusna, 8 piv na pipe, z toho nejaki vyrobcovia su stalice a nejaki sa obmienaju + zahranicne leziaky v chladnicke. Co sa tyka kvality piva samotneho je to individualne ale ak je dobre samotne pivo, obsluha vie dobre nacapovat, pohar je cisty avsak neraz sa stalo, ze som dostal pivo do horuceho pohara po omyti - pohar nebol vyplachnuty studenou vodou. V podniku casto byva velmi zly vzduch v nefajciarskej casti. Na tomto by mal majitel popracovat a investovat do kvalitnej vzduchotechniky. Celkovo sa sem ale rad vraciam, nakolko ma podnik dobru polohu a pomer cena/kvalita je vyvazeny.

Dátum návštevy: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi DusoK4.
Zrecenzované: 27. júla 2017

V nasom pripade, ked sme dosli bolo uz dost neskoro, podnik bol plny ale aj napriek tomu sme na obsluhu dlho necakali. Dali sme si hamburgery a niektory aj hotdogy, neskor sa doobjednali kridielka a pomazanky. Ku kridielkam bola priloha zelenina - mrkva, uhorka, takze aj kolegyna /celiakycka/ si pochutnalaa :), Kolaciky kolegovia ohodnotili super a obsluha aj napriek zavretej kuchyni, kolaciky podala, co sme ocenili. Takze za mna prijemny podnik

Poďakujte používateľovi L6459NImonikam.
Zrecenzované: 26. júla 2017

Príjemné prostredie, terasa s dobrým výhľadom, personál hodnotím ako priemer, ale s ohľadom na to, že pri našej návšteve mali plný podnik. Jedlo skvelé, odporúčam burger aj hot dog, ostatné prídem postupne určite vyskúšať tiež :) Cenovo trochu drahšie, ale porcie sú veľké, na dlhodobé posedenie s partiou to nevidím, pretože aj alkohol a pivo sú drahšie než na iných dobrých miestach.

Poďakujte používateľovi lulu25789.
Zrecenzované: 15. marca 2017

Pri našom príchode bolo asi 90 minút do záverečnej. Napriek oddelenej fajčiarskej a nefajčiarskej časti boli dvere do "fajčiarne" otvorené a celý priestor mal teda silný cigaretový zápach. Na čašníčky sme čakali dobrých 15 minút, ospravedlnili sa, že menili sudy...
Pivá majú od výmyslu sveta, ale len popísané po stenách rôznym písmom, čo je nepohodlné.
V okolí sú lepšie podniky.

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi raduzd2017.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Le Senk, si pozreli aj

Navštívili ste Le Senk? Podeľte sa o svoje zážitky!