“Legendárne palacinky”

Na pozícii č. 7 spomedzi 49 Dezerty v Bratislave
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 6. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Táto palacinkáreň nestratila svoje čaro a atmosféru ani po rokoch... palacinky chutia výborne, ceny sú neuveriteľné, vždy sa tu rád zastavím a vrelo odporúčam!

Poďakujte používateľovi Kublajs.

Zrecenzované: 17. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Utulne miesto ktore ponuka siroky vyber palaciniek. Prva navsteva a bol som spokojny. Chutili velmi dobre a cenovo su velmi lacne co je velke plus. Odporucam kazdemu aspon raz navstivit tento podnik kto ma rad palacinky.

Poďakujte používateľovi Adam P.
Zrecenzované: 4. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

palacinky s veľa variantami, avšak velmi priemernej kvality, v priemerných priestoroch a priemernou obsluhou.

Poďakujte používateľovi k4nd1n0.
Zrecenzované: 29. októbra 2017

Velmi rada sem chodim, neskutocne velky vyber roznych naplni za velmi prijatelne ceny. Doma uz ani palacinky nerobime, radsej si skocime po palacinky sem :) Taktiez mila obsluha, ine palacinkarne by si mali zobrat priklad.

Poďakujte používateľovi Dzejnuska.
Zrecenzované: 26. septembra 2017

Palacinkáreň som navštívila už viac krát - najprv prostredníctvom zľavového portálu. Cesto palaciniek je veľmi dobré a plnky si môžete vybrať aj sladké a j slané. Ja si radšej dávam slané - špenátovo-nivová. Deti si obľúbili sladké plnky - najmä nutelovo-banánovú. Pravá šľahačka. čokoládová poleva zo 70% čokolády. Výborná poloha oproti kníhkupectvu Martinus na Obchodnej, milá obsluha, slušné aj keď menšie priestory - rada sa tam vraciam.

Poďakujte používateľovi katrinsamkova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Palacinka Lacinka, si pozreli aj

Navštívili ste Palacinka Lacinka? Podeľte sa o svoje zážitky!