“Večera s rodinkou”

Kuchyňa: Ázijské, Čínske
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 8. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Pekne zariadená reštaurácia s príjemným prostredím a obsluhou.Jedlo výborné, veľké percento, maximálna spokojnosť.

Dátum návštevy: september 2018
1  Poďakujte používateľovi Stay812986.

Zrecenzované: 3. augusta 2018

Ako hovorí nadpis: všetko bolo super ! Od procesu rezervácie stola, cez obsluhu (s malinkým problémom dorozumieť sa v slovenčine), cez pestrosť jedálneho lístka, rýchlosť obsluhy a najmä chutnosť zvoleného jedla. Zvolili sme MENU PRE ŠTYROCH a neoľutovali sme: v cca šiestim miskách sme dostali ukážku šiestich rôznorodých jedál - a všetky boli vynikajúce ! Vďaka, určite sa s priateľmi vrátime !

Dátum návštevy: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi Duski55.
Zrecenzované: 7. júna 2018

Dnes som bola v Jasmíne prvý krát na obede. Sedeli sme vonku a mali jedinečný výhľad na Dóm sv. Martina. Čašníčka prišla s úsmevom, priniesla chutnú ostro-kyslú polievku a
ochutnala som pražený baklažán s udon rezancami. Jedlo bolo vynikajúce. Určite budem po dnešnej skúsenosti chodiť častejšie.

Dátum návštevy: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi MonikaWa30.
Zrecenzované: 3. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme v piatok okolo 20:30. Privítala nás milá čašníčka slovami: vitajte u nás a napriek skoro plnej reštaurácie nás usadila. Venovala sa nám a trpezlivo predstavila ponuku. Vybrali sme si hovädzie s fazuľkami a kuracie s bambusovymi výhonkami.Jedlo bolo vynikajúce. Odporúčame si stôl rezervovať.

Dátum návštevy: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi jurajbrat.
Zrecenzované: 8. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Konecne cinska restauracia na urovni, kde vas nebude smädit dalsie tri hodiny po jedle. Velmi pekne prostredie a mily nenuteny personal. Vrelo odporucam.

Dátum návštevy: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi MarcoModano.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Jasmin, si pozreli aj

Navštívili ste Jasmin? Podeľte sa o svoje zážitky!