“Všetko super”

Kuchyňa: Ázijské, Čínske
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 3. augusta 2018

Ako hovorí nadpis: všetko bolo super ! Od procesu rezervácie stola, cez obsluhu (s malinkým problémom dorozumieť sa v slovenčine), cez pestrosť jedálneho lístka, rýchlosť obsluhy a najmä chutnosť zvoleného jedla. Zvolili sme MENU PRE ŠTYROCH a neoľutovali sme: v cca šiestim miskách sme dostali ukážku šiestich rôznorodých jedál - a všetky boli vynikajúce ! Vďaka, určite sa s priateľmi vrátime !

Dátum návštevy: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi Duski55.

Zrecenzované: 7. júna 2018

Dnes som bola v Jasmíne prvý krát na obede. Sedeli sme vonku a mali jedinečný výhľad na Dóm sv. Martina. Čašníčka prišla s úsmevom, priniesla chutnú ostro-kyslú polievku a
ochutnala som pražený baklažán s udon rezancami. Jedlo bolo vynikajúce. Určite budem po dnešnej skúsenosti chodiť častejšie.

Dátum návštevy: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi MonikaWa30.
Zrecenzované: 3. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme v piatok okolo 20:30. Privítala nás milá čašníčka slovami: vitajte u nás a napriek skoro plnej reštaurácie nás usadila. Venovala sa nám a trpezlivo predstavila ponuku. Vybrali sme si hovädzie s fazuľkami a kuracie s bambusovymi výhonkami.Jedlo bolo vynikajúce. Odporúčame si stôl rezervovať.

Dátum návštevy: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi jurajbrat.
Zrecenzované: 8. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Konecne cinska restauracia na urovni, kde vas nebude smädit dalsie tri hodiny po jedle. Velmi pekne prostredie a mily nenuteny personal. Vrelo odporucam.

Dátum návštevy: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi MarcoModano.
Zrecenzované: 18. januára 2018

Jedla som v mnohých čínskych reštikách v Bratislave a táto je bez konkurencie jednoznačne najlepšia. Chutovo, priestorovo, pocitovo - je to prijemny vydych.
Je to prijemne miesto na romantish dinner, ale aj na rodinnu veceru.
Prostredie po rekonstrukcii je velmi osviezujuce a dizajnovo vkusne. Hudba je primerane ticha, zvacsa nevtierava a neirituje.
Bezpecne a pekne miesto s dobrym jedlom, kde mozno priniest aj svoju vyberavejsiu polovicku ci kritickejsich clenov rodiny.

Ostrokyslá polievka je moj evergreen a najradsej som tam jedavala gong bao s ryzou. Nesklamali ani vege jedla. Odporucam obcas zariskovat a objednat si niektore tradicne cinske jedlo, ktore nie je v menucku a odkukate ho od vedlajsieho stolu od domacich.
Rada pozorujem horuce obrovske vonave polievky do ktorych si hostia namacaju ingrediencie od vymyslu sveta.

Dezerty su paradna bodka po ktorej sa uz len spokojne odgulate domov.

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi sandratordova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Jasmin, si pozreli aj

Navštívili ste Jasmin? Podeľte sa o svoje zážitky!