“Parádna večera”

Kuchyňa: Ázijské, Čínske
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 25. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Chutne sme si pochutnali.
Vrelo odporúčam každému.
My sme tam boli okolo 17:00 cez tyzden a bolo prázdno.A usmiaty personál potesil tiež.

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi johnofono.

Zrecenzované: 15. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Tuto restauraciu hodnotim ako skvelu v tejto lokalite. Velmi chutne a dobre jedlo, mila obsluha a prijemne prostredie.
Odporucam!

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi zuzanas331.
Zrecenzované: 27. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu poznáme a chodíme do nej už viac rokov. Veľmi milo prekvapil nový design interiéru. Jedla sú tu výborne a taktiež obsluha veľmi milá a snaživá. Prijemne miesto.

Dátum návštevy: august 2017
1  Poďakujte používateľovi EdoK15.
Zrecenzované: 19. júna 2017

Reštauráciu Jasmin sme si s rodinou vybrali ako miesto pre rodinný obed. Navštívili sme ju v sobotu o pol druhej poobede a bez rezervácie, by sme vo vnútri v tomto čase voľný stôl asi nedostali. Personál napriek veľkej snahe nestíhal a na jedlo sme si počkali zhruba 70 minút. Nakoľko sme mali pred sebou nápoje, tak nám to nevadilo, iba trochu zamrzelo, že niektorí hostia, ktorí prišli až po nás, dostali svoje jedlo skôr (išlo o čínske rodiny, možno štamgasti).
Samotné jedlo bolo chutné. Ochutnali sme ostrokyslú polievku a rôzne druhy kačice, ktorá nám veľmi chutila. Medzi nami bol aj vegán, pre ktorého nebol problém pripraviť čisto vegánske jedlo, s ktorým bol spokojný.
Cena za jedlo je v reštaurácií Jasmín priateľská. Pozitívne hodnotím moderný interiér a čistotu reštaurácie.
Reštauráciu odporúčam, iba sa pripravte na možné dlhšie čakanie na jedlo.

Dátum návštevy: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi Peter J.
Zrecenzované: 19. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi mila obsluha, dobre ceny a celkom dobre jedlo. Restauracia je umiestnena na skvelom mieste a ma uz svoju historiu. Navyse dobre vino v ponuke. Urcite sa vratime.

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Helmut M.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Jasmin, si pozreli aj

Navštívili ste Jasmin? Podeľte sa o svoje zážitky!